Zamknij

"Chirurdzy": Kolejna gwiazda odchodzi z regularnej obsady. Pożegna się razem z Jessem Williamsem

21.05.2021 08:38
Chirurdzy Greg Germann
fot. materiały prasowe ABC

"Chirurdzy" tracą kolejną gwiazdę. Ze stałej obsady serialu odchodzi Greg Germann, który wcielał się w Toma Koracicka od 14. sezonu.

"Chirurdzy" zostali przedłużeni na 18. sezon, jednak w nowych odcinkach zabraknie kilku uwielbianych bohaterów. Po tym jak w marcu 2021 serial opuścił Giacomo Gianniotti (Dr Andrew DeLuca), na początku maja na fanów jak grom z jasnego nieba spadła informacja, że z obsady odchodzi także Jesse Williams, czyli ulubieniec tłumów Jackson Avery. W pożegnalnym odcinku Williamsa nieoczekiwanie dołączył do niego inny członek stałej obsady. Wraz z dr Averym do Bostonu wyjedzie dr Tom Koracick grany przez Grega Germanna.

greg germann_Easy-Resize.com
fot. Mike Rosenthal/ABC/Kobal/Shutterstock/Rex Features/East News

"Chirurdzy": Greg Germann opuszcza stała obsadę serialu

Greg Germann żegna się z obsadą "Chirurgów". W wyemitowanym 20 maja 2021 odcinku "Tradition" Tom Koracick postanawia dołączyć do Jacksona Avery'ego i również przenieść się do Bostonu, by pomóc mu w rodzinnej fundacji na rzecz zwalczania nierówności rasowych w opiece medycznej.

Gwiazdor "Ally McBeal" po raz pierwszy w serialu pojawił się w trakcie 14. sezonu, by od 16. sezonu stać się członkiem stałej obsady. Jego Tom Koracick był bohaterem w stylu Dr House'a - aroganckim, pozbawionym empatii geniuszem, który kradnie serca swoim sarkastycznym poczuciem humoru. W przeciwieństwie do głównego diagnosty w Princeton-Plainsboro Teaching Hospital, Koracick potrafił jednak czasem otworzyć się przed innymi i mimo wszystko kierował się sercem, czego dowód dał w swoim pożegnalnym odcinku. 

Greg Germann jest geniuszem komedii i byliśmy bardzo szczęśliwi, że wniósł swój talent do naszego serialu w tych ostatnich latach. Będziemy straszliwie tęsknić za Gregiem każdego dnia - ale planujemy jeszcze kiedyś zobaczyć Toma Koracicka!

Krista Vernoff, showrunnerka serialu

Tak, dobrze przeczytaliście. Showrunnerka serialu, Krista Vernoff, w rozmowie z "Deadline" zapowiedziała, że choć Germann odchodzi ze stałej obsady, w 18. sezonie "Chirurgów" będzie pojawiał się gościnnie. Swoje pożegnanie z serialem aktor skomentował w następujący sposób:

Praca z tymi wszystkimi niesamowicie utalentowanymi ludźmi zaangażowanymi w "Chirurgów" przez ostatnie kilka lat była dużym przywilejem. Wielkie dzięki dla fanów, ponieważ to naprawdę było wspólne doświadczenie!

Greg Germann

"Chirurdzy" - Kiedy premiera 18. sezonu?

W maju 2021 roku, kilka dni po pojawieniu się informacji o odejściu Jesse'go Williamsa, ogłoszono, że "Chirurdzy" (mimo wcześniejszych spekulacji) jednak powrócą z 18. sezonem. Stacja ABC nie podała jeszcze dokładnej daty premiery, jednak fani serialu z pewnością wiedzą, że nowych odcinków należy spodziewać się w okolicach września 2021.

RadioZET.pl/Deadline

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Przyjaciele w HBO GO
Rozwiąż quiz

QUIZ: Jak dobrze znasz czołówki kultowych seriali?

Przyjaciele w HBO GO

Kto jako pierwszy pojawia się na słynnej kanapie stojącej przed fontanną w czołówce "Przyjaciół"?