Zamknij

"Chirurdzy": Kate Walsh pojawi się w 18. sezonie serialu. Wielki powrót bohaterki

14.09.2021 15:35
Kate Walsh
fot. Rex Features/Shutterstock/East News

"Grey's Anatomy" to serial znany również pod tytułem "Chirurdzy". Jest on emitowany nieustannie od 2005 roku. W nowym, 18. już sezonie "Chirurgów" zobaczymy ponownie Kate Walsh. Jaki wątek będzie dotyczył jej bohaterki?

"Grey’s Anatomy": Kate Walsh pojawi się w 18. sezonie serialu. Aktorka wraca do grania w serialu, który przyniósł jej ogromną rozpoznawalność na całym świecie. Po tym, jak zrezygnowała z pracy przy uwielbianym przez widzów serialu, pojawiła się w kilku głośnych produkcjach, m.in. "Emily w Paryżu" i "Trzynastu powodach". Jaka będzie jej ponowna rola w "Grey's Anatomy"? Zdradzamy, co już wiadomo.

Zobacz także:  "Chirurdzy": do obsady powróci gwiazda serialu. Wcieli się w zmarłą postać

"Grey’s Anatomy": Kate Walsh pojawi się w 18. sezonie serialu. Wielki powrót bohaterki

"Grey's Anatomy" to serial, który opowiada o losach lekarzy z Seattle. Produkcja zyskała fanów na całym świecie i doczekała się już 18. sezonów. W najnowszych epizodach widzowie zobaczą postać, którą na pewno dobrze kojarzą ci, którzy oglądali serial od 2005 roku. Mowa o Addison Montgomery, w którą wcielała się Kate Walsh.

Przypominamy, że Addison Montgomery była ginekolożką, która pracowała w szpitalu i nie cieszyła się sympatią współpracowników. Wszystko za sprawą tego, że była żoną innego lekarza, Dereka Shepherda. Kobieta zdradziła męża, przez co ich małżeństwo przechodziło ogromny kryzys. Warto wspomnieć, że w pewnym momencie Addison rezygnuje z ratowania małżeństwa i wyjeżdża z miasta, by podjąć pracę w innym szpitalu. Bohaterka otrzymała własny serial pod tytułem "Prywatna praktyka", w którym można było śledzić jej dalsze losy.

Na ten moment nie jest pewne, w jaki sposób Addison wróci do "Chirurgów", w każdym razie aktorka potwierdziła plotki na oficjalnym profilu serialu na Instagramie, gdzie opublikowała krótkie wideo.

"Grey's Anatomy": gdzie oglądać "Chirurgów" w Polsce?

Niestety, na ten moment nowe odcinki serialu  "Chirurdzy" nie są emitowane w Polsce. 

Zobacz także:  Gwiazda "Chirurgów" opuszcza serial po 12 latach! Co jest przyczyną odejścia?

RadioZET.pl