Zamknij

"Chirurdzy" będą ciągnąć się w nieskończoność? Tego chce stacja ABC

21.05.2021 13:31
"Chirurdzy" będą ciągnąć się w nieskończoność? Tego chce stacja ABC
fot. ABC/Courtesy Everett Collection/ East News

"Chirurdzy" to popularny serial medyczny, który już wkrótce doczeka się 18. sezonu. Czy koniec naszej przygody z "Grey's Anatomy" jest już bliski? Nic z tych rzeczy!

"Chirurdzy" to niezwykle popularny serial, którego fabułę zagorzali miłośnicy śledzą już od 17 lat. Ostatnimi czasy pojawiły się jednak głosy, jakoby "Grey's Anatomy" miało powoli znikać z ekranów. Ile jest w tym prawdy? Okazuje się, że niewiele. Craig Erwich, szef ABC Entertainment and Hulu Originals (czyli człowiek odpowiedzialny za produkcję "Chirurgów"), stwierdził bowiem, iż chce, by serial trwał w nieskończoność.

Zobacz także

"Chirurdzy" - ile sezonów powstanie?

We wtorek 18 maja 2021 roku, podczas przedpremierowego briefingu prasowego Disneya, Craig Erwich odniósł się do przyszłości "Chirurgów". Krótko mówiąc serial wciąż cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i przyciąga widzów, zatem stacja ABC nie zamierza rezygnować z kury znoszącej złote jaja. Nawet, gdy kolejni członkowie obsady opuszczają pokład.

"Chirurdzy" wciąż są gigantem, jeśli chodzi o oglądalność. Fani pokochali ten sezon. Myślę, że "Chirurdzy" odwalili w tym roku kawał naprawdę świetnej roboty, opowiadając o bohaterach z pierwszej linii frontu, którzy walczą z COVID-em. Będziemy ciągnąć "Chirurgów" tak długo, jak tylko się da.

Craig Erwich

Czy życzenie Craiga Erwicha się spełni i "Chirurdzy" trwać będą po wsze czasy? To się okaże. Tymczasem wiemy na pewno, że serial powróci z 18. sezonem jesienią 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Digitalspy.com