Zamknij

"Chirurdzy": do obsady powróci gwiazda serialu. Wcieli się w zmarłą postać

12.08.2021 07:45
Kate Burton
fot. Adriana M. Barraza / WENN.com/agefotostock/East News

Twórcy serialu "Chirurdzy" zapowiedzieli, że w 18. sezonie powróci postać Ellis Grey, którą ponownie zagra Kate Burton. W jaki sposób bohaterka powróci do życia?

W nadchodzącym 18. sezonie serialu "Chirurdzy" powróci jedna z nieżyjących bohaterek. Mowa o postaci Ellis Grey - matki głównej bohaterki, którą ponownie zagra Kate Burton.

"Chirurdzy" sezon 18: Kate Burton ponownie jako doktor Ellis Grey

Historia Meredith Grey doczeka się niebawem nowych odcinków. W ciągu ponad 15 lat od premiery serialu w życiach pracowników opieki medycznej wydarzyło się bardzo wiele. Kilkukrotnie dochodziło do śmierci bohaterów. Czasem zdarzało się jednak, że zmarłe postacie powracały. Nie inaczej będzie w 18. sezonie "Chirurgów".

Jak podaje Deadline, w obsadzie serialu ponownie pojawi się Kate Burton, która wcieli się w zmarłą wiele lat temu matkę głównej bohaterki. W poprzednim sezonie "Chirurgów" pojawił się wątek plaży z marzeń, na której walcząca z koronawirusem Meredith spotykała się z różnymi zmarłymi bohaterami serialu. Powrócili więc Derek, George, Mark i siostra Meredith - Lexie. Zabrakło jednak jej matki Ellis. Kobieta pojawi się za to w nadchodzących odcinkach.

W finale 17. sezonu Meredith wybudziła się, więc trudno powiedzieć, w jaki sposób twórcy postanowią "wskrzesić" jej matkę. Według doniesień Burton ma wystąpić w kilku odcinkach "Chirurgów". Cierpiąca na Alzheimera Ellis zmarła w sezonie 3., ale nie przeszkodziło jej to w kilku powrotach. Bohaterka po raz ostatni pojawiła się w sezonie 15. z 2019 roku w śnie Meredith, więc niewykluczone, że tym razem scenarzyści rozwiążą problem w podobny sposób. Do tej pory Burton wcieliła się w matkę głównej bohaterki w 23 odcinkach "Chirurgów". Rola przyniosła jej dwie nominacje do nagrody Emmy.

"Chirurdzy" sezon 18 - kiedy premiera?

Najdłużej trwająca i najlepiej oceniana produkcja ABC, została stworzona przez Shondę Rhimes. Pierwszy odcinek 18. sezonu "Chirurgów" zadebiutuje już 30 września 2021 roku. Na razie nie wiadomo, kiedy kontynuacja serialu trafi do Polski. W rolach głównych powrócą Ellen Pompeo, Chandra Wilson, James Pickens Jr., Kevin McKidd, Kim Raver oraz Camilla Luddington.

RadioZET.pl/Deadline