Zamknij

"Chucky": serialowa kontynuacja horroru doczekała się złowieszczego plakatu [ZDJĘCIE]

06.09.2021 20:35
"Chucky": serialowa kontynuacja horroru doczekała się złowieszczego plakatu [ZDJĘCIE]
fot. ROGUE PICTURES / AlbumEAST NEWS

"Chucky" nadciąga z kolejną porcją makabrycznego humoru, by ponownie nas przerazić. Stacja SyFy zaprezentowała oficjalny plakat serialu. 

"Chucky", czyli serialowa kontynuacja przygód słynnego antagonisty, zadebiutuje już za kilka tygodni. Tymczasem machina marketingowa nie zwalnia, a w sieci ukazał się oficjalny plakat produkcji.

"Chucky" przeraża na plakacie nadchodzącego serialu

Serial SyFy będzie kontynuacją filmu "Kult laleczki Chucky" z 2017 roku, która ignorować będzie produkcję z Markiem Hamillem w roli głównej (ta ukazała się w roku 2019). W trakcie seansu śledzić będziemy losy młodzieńca imieniem Jake, który nabywa tytułową lalkę na lokalnej wyprzedaży garażowej. Jak się możecie domyślić, ten niewinny zakup skończy się dla niego (i wielu innych) naprawdę tragicznie.

materiały prasowe SyFY
fot. materiały prasowe SyFy

Głosu Chucky'emu ponownie udzielił Brad Dourif, a w obsadzie znaleźli się również Zackary Arthur (Jake), Teo Briones (Junior Webber), Alyvia Alyn Lind (Lexy Taylor) i Björgvin Arnarson (Devon Lopez), a także weterani serii: Alex Vincent (Andy Barclay), Christine Elise McCarthy (Kyle), Fiona Dourif (Nica Pierce) oraz Jennifer Tilly (Tiffany Valentine).

"Chucky": kiedy premiera serialu?

Za produkcję odpowiada amerykańska stacja SyFy. Premiera serialu "Chucky" odbędzie się już 12 października 2021 roku.

RadioZET.pl/SyFY