Zamknij

„Chyłka: Inwigilacja“ – kiedy premiera nowych odcinków przygód słynnej pani prawnik?

19.02.2021 14:26
Chyłka:Inwigilacja - kadr promocyjny
fot. materiały prasowe TVN

„Chyłka: Inwigilacja“ to już 4. sezon przygód Joanny Chyłki, bohaterki świetnie przyjętej serii powieści Remigiusza Mroza. Chyłka w osobie Magdaleny Cieleckiej z powodzeniem radzi sobie też na ekranie. Co już wiemy o nowych odcinkach?

„Chyłka: Inwigilacja” to 4. sezon popularnego serialu TVN i Player.pl, bazujący na kolejnym tomie powieści Remigiusza Mroza. Tym razem akcja rozpocznie się, gdy Langer szantażem wymusi powrót prawniczki do Polski. Sprawa obrony ojca kobiety, człowieka który uczynił jej młodość wyjątkowo trudną, będzie jednym z wątków przewodnich nowych odcinków.

Drugim ważnym tematem serii nr 4 będzie sprawa młodego chłopaka, który po latach odnalazł się, po tym jak w młodości został uznany za zaginionego. Sęk tkwi w tym, że teraz młody mężczyzna pojawił się w Warszawie z zarzutami o terroryzm. Uradowana rodzina, która straciła wiarę, że jeszcze kiedykolwiek zobaczy syna, wierzy jednak w  jego niewinność. Rozpocznie się walka o sprawiedliwość.

Zobacz także

„Chyłka: Inwigilacja“ – obsada i ekipa

Za scenariusz najnowszych sześciu odcinków  serialu odpowiada team scenarzystów:  Justyna Stefaniak i Michał Wawrzecki we współpracy z Darią Rogozińską i Dorotą Chamczyk. Reżyserami nowych odcinków są zaś: Łukasz Palkowski i Marek Wróbel

W nowej odsłonie serialu zobaczymy ponownie Magdalenę Cielecką jako Joannę Chyłkę. Towarzyszyć jej będą: Jakub Gierszał i Filip Pawiak, a także nowe nabytki aktorskie serii, jak: Nikodem Rozbicki, Cezary Pazura, Jacek Poniedziałek, czy Szymon Piotr Warszawski.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Chyłka: Inwigilacja“ – kiedy premiera?

Tak, jak przy poprzednich sezonach, 4. odsłona przygód Joanny Chyłki zadebiutuje najpierw w Internecie, w portalu VOD Player.pl, a dopiero później na antenie stacji TVN. Premiera dwóch pierwszych odcinków serialu odbędzie się zaś 23 lutego. Kolejne, pojedynczo, co tydzień.

Czytaj także: Kate Winslet w nowym serialu kryminalnym HBO GO. O czym jest "Mare of Easttown"?