Zamknij

TVN przygotował trzy głośne premiery seriali na styczeń. Co i kiedy będzie można zobaczyć?

07.01.2021 13:44
Magdalena Cielecka
fot. Jakub Kaminski/East News

"Chyłka - Rewizja", "Żywioły Saszy - Ogień" i "Nieobecni" to trzy seriale, które od stycznia można oglądać na antenie TVN. Kiedy możemy się spodziewać nowych odcinków? Podajemy szczegóły.

TVN przygotował trzy głośne premiery seriali na styczeń. Mowa o takich produkcjach jak "Chyłka - Rewizja", "Żywioły Saszy- Ogień" oraz "Nieobecni". Co i kiedy będzie można zobaczyć? Poniżej podajemy szczegóły. 

Zobacz także:  "Chilling Adventures of Sabrina": nastoletnia czarownica jednak powróci? Jest komentarz aktorki 

"Chyłka - Rewizja”, "Żywioły Saszy - Ogień” i "Nieobecni”  w TVN. Kiedy oglądać?

TVN przygotował na styczeń nowe premiery. Widzowie zobaczą "Chyłkę - Rewizję", "Żywioły Saszy - Ogień" oraz "Nieobecnych". Wszystkie te produkcje trafiły wcześniej na Player. Jak podają wirtualnemedia.pl TVN pokaże w środy o godzinie 21.30 po jednym odcinku z każdej produkcji.

6 stycznia został wyemitowany serial "Chyłka- Rewizja". Składa się on z siedmiu odcinków i jest oparty na bestsellerowej książce Remigiusza Mroza. W obsadzie znaleźli się m.in. Magdalena Cielecka, Filip Pławiak, Szymon Bobrowski czy Piotr Żurawski.

Natomiast serial "Żywioły Saszy - Ogień" pojawi się 13 stycznia 2021 roku. To opowieść o losach Saszy Załuskiej, która wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie przez siedem lat studiowała i doskonaliła się w zawodzie profilerki. W rolach głównych: Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski i Piotr Cyrwus

Ostatni, "Nieobecni" trafi na antenę TVN 20 stycznia 2021. Jest to opowieść o życiu tancerki, która wraca do domu na święta Bożego Narodzenia. Na miejscu kobieta odkrywa, że jej rodzina zniknęła w tajemniczych okolicznościach. W rolach głównych: Justyna Wasilewska, Piotr Głowacki i Danuta Stenka.

Zobacz także:  M jak miłość: wielkie zmiany w serialu. Do obsady dołączy aż pięć nowych gwiazd! 

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl