Zamknij

„Cień“: nowy serial kryminalny Polsat Box GO - kiedy premiera? [ZDJĘCIA]

22.10.2021 16:46
Cień - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Polsat Box Go

„Cień“ to najnowsza propozycja platformy Polsat Box Go i serial premium Polsatu. Jest to wciągająca historia byłego agenta CBŚ, który musi rozwikłać zaskakującą zagadkę przeszłości, która zaczyna ciążyć na jego obecnym życiu. Co jeszcze wiemy o serialu? Kiedy premiera?

„Cień” to serial kryminalny Polsat Box Go, rozpisany na 13 odcinków. Głównym bohaterem jest były agent CBŚ, który odpowiedzialny był za cyberprzestępstwa. W pracy pomaga mu młoda hakerka z trudną przeszłością o pseudonimie „Szczur”. Gdy w wyniku ich działalności na jaw wyjdą dawne szemrane interesy szefostwa, które mogą rzutować na ich prywatne życie, bohaterowie muszą rozwikłać zagadkę tajemniczych oskarżeń, zanim podejrzenia zrujnują ich kariery.

Jak czytamy w informacji prasowej:

„Tytułowy „Cień” znajduje się na celowniku policji. Do odkrycia jego tajemnicy wyznaczono błyskotliwą podkomisarz Edytę Wójcik i młodszego aspiranta Mikołaja Małeckiego Kto jest ofiarą, a kto prześladowcą?"

Cień - kadr z serialu
fot.

fot. materiały prasowe Polsat Box Go

„Cień“ – twórcy i obsada

Twórcą scenariusza serialu są m.in Andrzej Śliwak („Pielęgniarki”, „Policjantki i policjanci”, „Pierwsza miłość”), Robert Miękus ("Klan", „Ojciec Mateusz", „Komisarz Alex", „1920. Wojna i miłość"), Monika Trzósło („Kod genetyczny”, „Szkoła”, „Szpital”, „Prawo Agaty”, „Detektywi”) i Bartłomiej Smolak („Prosto w serce”, „Na ratunek 112”, „Szpital dziecięcy”). Reżyserem serialujest natomiast Mariusz Wojaczek, najlepiej znany z takich popularnych serialu jak: („Policjantki i Policjanci”, „Malanowski & Partnerzy, „Sprawa Bulskiego”.

Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów i aktorki jak: Krystian Wieczorek, Malwina Buss, Dagmara Bąk, czy Krzysztof Kwiatkowski.

„Cień“ – kiedy premiera?

Serial jest już dostępny w serwisie streamingowym Polsat Box Go.

Czytaj także:  „Mosquito State“: Kafka kontra American Psycho – zwiastun intrygującego body-horroru [WIDEO]

RadioZET.pl/materiały prasowe Polsat Box Go