Zamknij

Claire Foy w nowym serialu BBC i Amazona. Gwiazda "The Crown" tym razem w roli księżnej

12.03.2021 15:59
The Crown
fot. Coco Van Oppens/Netflix

Claire Foy i Paul Bettany zostali gwiazdami drugiego sezonu serialu „Skandal w angielskim stylu”. Kiedy można się spodziewać premiery i o czym będzie opowiadała produkcja? Poniżej podajemy szczegóły.

"Skandal w angielskim stylu" to nowość zapowiadana przez BBC i Amazona. Wiadomo już, kto wcieli się w głównych bohaterów. Podano również szczegółową fabułę 2. sezonu serialu. Poniżej zdradzamy wszystkie szczegóły.

Zobacz także:  "The Crown" uzupełnione o dodatkowe materiały. Pojawił się specjalny cykl wideo dla fanów

Claire Foy w nowym serialu BBC i Amazona. Gwiazda "The Crown" w roli księżnej

Serial „Skandal w angielskim stylu” ma być opowieścią o aferze z 1963 roku. W tamtym czasie zamieszana w skandal była księżna Argyll, czyli Margaret Campbell. W momencie, gdy kobieta postanowiła rozwieść się z drugim mężem, ten ujawnił zdjęcia, na których uprawiała seks z nieznanym mężczyzną. Ta sytuacja zniszczyła wizerunek księżnej, chociaż ona sama nigdy się nie poddała.

Wiadomo już, że to właśnie Claire Foy, najlepiej znana jako królowa Elżbieta II z serialu „The Crown”, wcieli się w rolę księżnej. Jej byłym mężem będzie natomiast Paul Bettany. Na ten moment nie jest pewne, kto jeszcze będzie im towarzyszył.

„Skandal w angielskim stylu”: kiedy premiera?

Premiera serialu „Skandal w angielskim stylu” nie jest jeszcze znana. Wiadomo, że produkcja będzie się składała z trzech epizodów. Przypominamy, że w pierwszym sezonie przedstawiono losy lidera brytyjskiej Partii Liberalnej. W serialu wystąpili wtedy Hugh Grant i Ben Whishaw.

Zobacz także:  "Fargo": podano datę 4. sezonu. Kiedy serial trafi na HBO GO? [DATA]

RadioZET.pl/Filmweb.pl