Zamknij

Główny bohater prequela "Johna Wicka" obsadzony. Winstona Scotta zagra Colin Woodell [ZDJĘCIE]

20.10.2021 14:56
Winston Scott John Wick prequel
fot. Album Online/East News

Colin Woodell wcieli się w młodego Winstona Scotta w miniserialu "The Continental", który opowie o przeszłości właściciela ikonicznego hotelu dla zabójców z uniwersum "Johna Wicka".

"The Continental" to trzyczęściowy prequel serii "John Wick", którego głównym bohaterem będzie właściciel tytułowego hotelu - Winston Scott (grany w filmach przez Iana McShane'a). Dziś poznaliśmy odtwórcę roli młodego Scotta. Będzie nim Colin Woodell znany z serialu "Stewardessa".

EN_01412810_8333
fot. Colin Woodell/ImagePressAgency/face to face/Reporter/East News

Colin Woodell jako Winston Scott w prequelu "Johna Wicka"

Colin Woodell dołączył tym samym do Mela Gibsona, którego udział w serialu ogłoszono już wczoraj. Oryginalny odtwórca roli Winstona Scotta, Ian McShane, nie pojawi się w serialu, jednak aktor zapowiedział, że być może będzie pełnił rolę narratora. W produkcji nie wystąpi też Keanu Reeves, ale prawdopodobnie zostanie jednym z producentów wykonawczych.

Poza Woodellem ogłoszono także pięć innych nazwisk, które pojawią się na liście obsady "The Continental". Są to: Hubert Point-Du, Jessica Allain, Mishel Prada, Nhung Kate i Ben Robson. Zagrają postaci o imionach Miles, Lou, KD, Yen i Frankie. Mel Gibson zagra bohatera o imieniu Cormac.

"The Continental" - O czym będzie prequel Johna Wicka?

"The Continental" zapowiadany jest jako telewizyjne wydarzenie składające się z trzech 90-minutowych filmów, które zostaną wyemitowane w telewizji Starz w ciągu trzech wieczorów z rzędu. Miniserial ma opowiadać o początkach działalności hotelu dla zabójców z perspektywy młodego Winstona Scotta. Jego akcja będzie osadzona w 1975 roku i ukaże działania głównego bohatera, które doprowadziły do tego, że stał się on właścicielem centrum spotkań najniebezpieczniejszych ludzi świata.

Scenarzystami, showrunnerami i producentami wykonawczymi są Greg Coolidge ("Prawdziwa jazda") i Kirk Ward ("Wayne"). Albert Hughes ("Księga ocalenia") wyreżyseruje część pierwszą i trzecią, zaś Charlotte Brändström (serial "Władca pierścieni") zajmie się reżyserią części drugiej. Za produkcję odpowiada Lionsgate Television. "The Continental" nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

RadioZET.pl/Deadline