Zamknij
Creepshow - kadry z odcinka świątecznego
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe AMC Polska

„Creepshow” to serialowa antologia horroru, emitowana przez kanał AMC i platformę Shudder. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia na polskim kanale AMC pojawi się specjalny odcinek świąteczny. Co już wiemy o jego fabule? Kiedy premiera?

Creepshow” to serial amerykańskiej stacji AMC, bazujący na filmie George’a Romero z 1982 oraz serii komiksów, osadzonych w tym samym świecie. Nowa produkcja telewizyjna jest więc adaptacją komiksowego pierwowzoru autorstwa twórców oryginału – George’a Romero i Stephena Kinga.  Każdy odcinek opowiada dwie straszne historie, powiązane wspólnym motywem przewodnim. 

Z okazji świąt otrzymamy natomiast 46-minutowy świąteczny odcinek specjalny. Dostaniemy w nim jedną, spójną historię, w której grupa bohaterów, borykających się z problemami zmiennokształtności – jedni zamieniają się w wilkołaki, a inni w ogromne żółwie ­– zostanie zaatakowani przez… Świętego Mikołaja i jego pomocników. Czy bohaterom uda się uciec od złowieszczego planu Krisa Kringle’a?

„Creepshow – Edycja Świąteczna: Anonimowi Zmiennokształtni” - zwiastun

W sieci zadebiutował zwiastun odcinka specjalnego, pokazujący, z jakiego rodzaju atrakcjami będziemy mieli do czynienia. Materiał prezentuje się następująco:

Na górze wpisu znajdziecie też galerię fotosów z odcinka.

„Creepshow – Edycja Świąteczna: Anonimowi Zmiennokształtni” – kiedy premiera?

Odcinek specjalny serialu zostanie wyemitowany już w poniedziałek 13 grudnia o godzinie 22.00 na kanale AMC Polska.

Czytaj także:  "Wiedźmin": nie pamiętasz 1. serii? Netflix przygotował nowe streszczenia. "Witcher" w TOP10 [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa AMC Polska/YouTube