Zamknij

3. sezon "Cudotwórców" zbliża się wielkimi krokami. Jest zwiastun serialu HBO [WIDEO]

09.07.2021 14:34
Cudotwórcy
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"Cudotwórcy" to serial HBO z Danielem Radcliffem w roli głównej. Aktor znany z serii filmów "Harry Potter" powraca w zwiastunie 3. sezonu. Kiedy premiera i czego się spodziewać?

3. sezon "Cudotwórców" zbliża się wielkimi krokami. Nowy sezon serialu zasili bibliotekę HBO GO jeszcze w lipcu. Pojawił się zwiastun produkcji, w której występują Daniel Radcliffe i Steve Buscemi. Tym razem akcja przeniesie się na Dziki Zachód.

Zobacz także: "The Last of Us" - pojawiły się kolejne szczegóły na temat serialu HBO. Ile będzie miał odcinków?

"Cudotwórcy": 3. sezon zbliża się wielkimi krokami. Jest zwiastun serialu HBO [WIDEO]

Serial "Cudotwórcy: Szlak oregoński" już niedługo pojawi się na HBO GO. Akcja 3. sezonu przeniesie się na Dziki Zachód i będzie się rozgrywać w 1844 roku. Pastor (Radcliffe) łączy siły z poszukiwanym banitą (Buscemi) i mężatką z prerii (Geraldine Viswanathan). Wspólnie chcą poprowadzić karawanę wozów na zachód szlakiem Oregonu. Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun.

W 3. sezonie serialu "Cudotwórcy" wystąpią: Daniel Radcliffe ("Harry Potter”), Steve Buscemi ("Zakazane imperium”), Geraldine Viswanathan ("Strażnicy cnoty”), Karan Son ("Ghostbusters. Pogromcy duchów”) oraz Jon Bass.

"Cudotwórcy" Szlak oregoński": kiedy premiera serialu na HBO?

Premiera 3. sezonu serialu "Cudotwórcy: Szlak oregoński" odbędzie się 14 lipca 2021 roku w HBO GO. Sezon składa się z 10 odcinków, które będą się pojawiały raz w tygodniu.

Zobacz także: Niespodziewany koniec popularnego serialu HBO. Produkcja nie doczeka się kontynuacji

RadioZET.pl/