Zamknij

"Cudowne lata": Gwiazda legendarnego serialu w zwiastunie nowej wersji [WIDEO]

Natalia Hluzow
04.08.2021 14:03
"Cudowne lata": Gwiazda legendarnego serialu w zwiastunie nowej wersji [WIDEO]
fot. Materiały prasowe

"Cudowne lata" powracają w odświeżonej wersji, rzucając nowe światło na lata 60. w Stanach Zjednoczonych. Do sieci trafił zwiastun z udziałem gwiazd i twórców nowego serialu.

"Cudowne lata" już niebawem ponownie zadebiutują na ekranach. Tym razem ukazując lata 60. XX wieku w USA z perspektywy czarnoskórych przedstawicieli klasy średniej. Do sieci trafił zwiastun serialu, w którym pojawia się m.in. Fred Savage, jednak w zupełnie innej roli niż wcześniej.

"Cudowne lata": Fred Savage w zwiastunie nowej wersji [WIDEO]

Serial "Cudowne lata" ponownie opowie o cieniach i blaskach dojrzewania w latach 60. XX wieku, wzbogacając poprzednie wątki o temat systemowego rasizmu, jaki panował wówczas w USA. Głównym bohaterem jest teraz Dean Williams (Elisha EJ Williams), który głosem Dona Cheadle'a wspomina "cudowne lata", jakie jego rodzina przeżywała w Montgomery w Alabamie, pomimo burzliwego czasu, w jakim przyszło jej żyć. 

W zwiastunie pojawiają się nie tylko niepublikowane wcześniej sceny z nadchodzącego serialu, ale także fragmenty serialu z lat 80. oraz wypowiedzi twórców i aktorów. Oprócz Saladina Pattersona - twórcy i producenta wykonawczego "Cudownych lat" z 2021 roku - o pracy nad serialem opowiadają członkowie obsady (Elisha EJ Williams, Dule Hill i Saycon Sengbloh), a także Fred Savage - gwiazdor oryginalnej produkcji, który teraz pełni rolę jednego z producentów wykonawczych i reżysera pierwszego odcinka. Wideo prezentujemy poniżej:

"Cudowne lata" (2021) - Kiedy premiera?

"Cudowne lata" z 2021 roku to produkcja 20th Television i Disney Television Studios. Jak już wspomniano, twórcą, scenarzystą i jednym z producentów wykonawczych jest Saladin Patterson ("Wojna pokus"), zaś reżyserem pilota Fred Savage.

W rolach głównych występują Elisha EJ Williams i Don Cheadle (głos) jako Dean Williams, Dule Hill (Bill Williams), Saycon Sengbloh (Lillian Williams), Laura Kariuki (Kim Williams), Julian Lerner (Brad Hitman), Amari O'Neil (Cory Long) i Milan Ray (Keisa Clemmons). Premiera serialu w stacji ABC odbędzie się 22 września 2021 roku. Data premiery w Polsce nie została jeszcze ujawniona.

RadioZET.pl/ABC