Zamknij

"Czarnobyl" zniknie z HBO GO? Już pewne, jaki los czeka serial

27.04.2021 16:03
Czarnobyl
fot. Materiały prasowe HBO Polska

"Czarnobyl" to hit HBO. Serial opowiadający o tragedii sprzed 30 lat, przyciągnął przed ekrany wielu widzów. W produkcji ukazano to, co się wydarzyło w Czarnobylu w kwietniu 1986 roku. Czy serial niedługo zniknie z HBO GO? Znamy już szczegóły.

"Czarnobyl" zniknie z HBO GO? Już pewne, jaki los czeka serial. "Czarnobyl" jest jednym z największych hitów telewizji HBO. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością w dniu premiery w 2019 roku. Czy nadszedł moment, gdy HBO GO pozbędzie się "Czarnobyla" z platformy? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "Rick i Morty" w HBO GO! Najnowszy sezon serialu zadebiutuje na platformie tuż po premierze w USA

"Czarnobyl" zniknie z HBO GO? Już pewne, jaki los czeka serial

"Czarnobyl" to serial, który opowiada o katastrofie elektrowni jądrowej z 1986 roku. Produkcja miała premierę w 2019 roku na platformie HBO GO. Użytkownicy HBO dopatrzyli się komunikatu, który głosił, że popularna produkcja zniknie z HBO GO na początku maja 2021 roku.

Na całe szczęście mamy dobrą wiadomość - informacja ta okazała się nieprawdziwa, a HBO Polska dementuje plotki, tłumacząc, że pojawiły się one w wyniku błędu. Oznacza to, że serial nadal będzie dostępny na platformie HBO GO.

"Czarnobyl": gdzie oglądać serial?

Serial "Czarnobyl" jest dostępny na platformie HBO GO. Dostęp do platformy jest płatny.

Zobacz także: „Ohio“ – twórca „Euforii“ stworzy nowy serial dla HBO. To adaptacja powieści Stephena Markleya

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl