Zamknij

Czarodziejka z Księżyca: kultowy serial jest dostępny online za darmo

Roksana Orlicka
23.04.2020 13:49
Czarodziejka z Księżyca dostępna na YouTube
fot. YouTube/Kadr z serialu "Czarodziejka z Księżyca"

"Czarodziejka z Księżyca" to japoński serial animowany, który zyskał popularność na całym świecie. Okazuje się, że produkcję będzie można obejrzeć za darmo w internecie. Zdradzamy, kiedy i gdzie.

Czarodziejka z Księżyca: kultowy serial jest dostępny online za darmo. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów japońskiej produkcji. Przypominamy, że serial był niezwykle popularny w Polsce w latach 90. Gdzie będzie można go zobaczyć?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Czarodziejka z Księżyca: kultowy serial za darmo na YouTube

"Czarodziejka z Księżyca" to hit lat 90. Jeszcze we wrześniu 2020 roku ma się ukazać film pełnometrażowy "Pretty Guardian Sailor Moon Eternat The Movie". Zanim jednak dojdzie do premiery, to na oficjalnym koncie "Czarodziejki z Księżyca" na YouTube pojawią się odcinki serialu.

Mowa o 127 epizodach, czyli trzech pierwszych sezonach serialu. Na YouTube będą się pojawiać w kilku seriach - po dziesięć odcinków na tydzień. Ostatnie epizody zostaną opublikowane między 17 a 23 lipca 2020 roku. Premiera "Czarodziejki z Księżyca" na YouTube jest wyznaczona na piątek, 24 kwietnia 2020 roku.

Zobacz także: HBO Max: podano datę premiery nowej platformy streamingowej. Zapowiada się intrygująco

Zagłosuj

Skorzystasz z okazji i przypomnisz sobie odcinki "Czarodziejki z Księżyca"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/gadzetomania.pl/RO