Zamknij

Czerwona królowa, odcinek 10 - STRESZCZENIE. Regina zachodzi w upragnioną ciążę [10.11]

30.10.2020 11:47
Czerwona królowa, odcinek 10 - STRESZCZENIE
fot. materiały prasowe TVP

Streszczenie 10. odcinka serialu "Czerwona królowa" znajdziecie poniżej. W najnowszym odcinku Reginę czekają trudne chwile. Po rodzinnej tragedii pojawi się jednak promyk nadziei - spełni się największe marzenie dziewczyny. Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Przeczytajcie streszczenie 10. odcinka.

"Czerwona królowa", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Jak potoczą się dalsze losy Reginy? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Czerwonej królowej" i o której godzinie? Streszczamy 10. odcinek serialu "Czerwona królowa" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Czerwona królowa, odcinek 10 - streszczenie

Streszczenie 10. odcinka serialu "Czerwona królowa" prezentuje się następująco:

Regina decyduje się na spotkanie z angielskim dyplomatą. Przyjmuje też tabletki, które podsuwa jej mąż. Stan psychiczny dziewczyny znacząco się pogarsza. Postanawia wyjechać do Dubicy, gdzie czekają ją tragiczne wieści: zmarła jej matka. Regina obwinia się o śmierć rodzicielki, a do tego nie potrafi wywiązać się z zadania śledzenia angielskiego dyplomaty. Odwiedza grób Augusty Leontiewny, gdzie spotyka Wołodię. Na skraju załamania nerwowego Regina wyżala mu się ze swoich problemów, a ten postanawia jej pomóc. KGB w końcu daje spokój bohaterce. Zbarska postanawia pogodzić się z mężem i zachodzi w upragnioną ciążę.

Czerwona królowa, odcinek 10 - gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek serialu "Czerwona królowa" będzie można obejrzeć we wtorek 10 listopada 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.40 na kanale TVP 2. Serial "Czerwona królowa" dostępny jest również na internetowej platformie TVP VOD. 

Więcej informacji na temat serialu "Czerwona królowa":

RadioZET.pl/ Swiatseriali.interia.pl

Zobacz także