Zamknij

"Czerwona królowa", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Regina myśli o rodzinie i dzieciach [27.10]

16.10.2020 10:26
Kadr z serialu "Czerwona królowa"
fot. YouTube/TVP VOD

Streszczenie 8. odcinka serialu "Czerwona królowa" można znaleźć poniżej. W najnowszym epizodzie Regina myśli o rodzinie i dzieciach. Co jeszcze wydarzy się w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Przeczytajcie streszczenie 8. odcinka. 

"Czerwona królowa", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku serialu "Czerwona królowa"? Jak potoczą się dalsze losy Reginy? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Czerwonej królowej" i o której godzinie? Streszczamy 8. odcinek serialu "Czerwona królowa" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Czerwona królowa, odcinek 8 - streszczenie

Streszczenie 8. odcinka serialu "Czerwona królowa" prezentuje się następująco:

Regina obawia się, że umyka jej to, co najważniejsze. Myśli o rodzinie i dzieciach. Zbarski daje jej jednak do zrozumienia, że to nie jego styl życia. Niedługo potem dziewczyna dostaje anonim informujący, że Lew ją zdradza. Następnie wyjeżdża do Samarkandy, gdzie czeka ją kolejny triumf na wybiegu. Edmond Rothschild przyjeżdża do Moskwy. KGB wzywa dziewczynę na przesłuchanie. Śledczy brutalnie zmusza modelkę, by na donosiła na zakochanego w niej milionera.

Czerwona królowa, odcinek 8 - gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu "Czerwona królowa" będzie można obejrzeć we wtorek 27 października 2020 roku. Zostanie on wyemitowany o godzinie 21.40 na kanale TVP 2. Serial "Czerwona królowa" dostępny jest również na internetowej platformie TVP VOD. 

Więcej informacji na temat serialu "Czerwona królowa":

RadioZET.pl/ Teleman.pl