Zamknij

Czerwona królowa, sezon 2 - kiedy premiera i czy powstaną nowe odcinki serialu?

25.11.2020 09:38
Czerwona królowa, sezon 2 - kiedy premiera i czy powstaną nowe odcinki serialu?
fot. Youtube/TVP VOD

Kiedy 2. sezon "Czerwonej królowej"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani rosyjsko-ukraińskiego serialu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków produkcji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon "Czerwonej królowej" i czy w ogóle powstanie, można znaleźć poniżej.

"Czerwona królowa", 2. sezon - kiedy premiera drugiego sezonu serialu? Czy w ogóle powstaną kolejne odcinki rosyjsko-ukraińskiej produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon "Czerwonej królowej" i czy będzie.

Czerwona królowa 2 - czy będzie drugi sezon serialu w TVP?

Serial emitowany na antenie TVP cieszy się dużą popularnością. W związku z tym wiele osób, a przede wszystkim fani produkcji, zaczęło poszukiwać informacji na temat tego, czy będzie 2. sezon "Czerwonej królowej". Trzeba będzie jednak uzbroić się w cierpliwość. Do tej pory nie pojawiły się żadne oficjalne szczegóły dotyczące ewentualnej kontynuacji rosyjsko-uraińskiej produkcji. "Czerwona królowa" to z założenia miniserial, który składa się z dwunastu odcinków. Bardzo możliwe zatem, że nie powstanie 2. sezon.

Czerwona królowa, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu?

Jak już wspominaliśmy powyżej, nie wiadomo jeszcze, kiedy 2. sezon "Czerwonej królowej" oraz czy w ogóle serial będzie kontynuowany. Jeśli tylko opublikowane zostaną jakiekolwiek informacje na ten temat, zamieścimy je w tym miejscu. 

Przypomnijmy, że finał serialu wyemitowany został na antenie TVP we wtorek, 24 listopada 2020. 

Rok 1953, prowincjonalne miasto w Rosji. Zoja jest uczennicą. Dorasta w biednej rodzinie z ojcem inwalidą wojennym, alkoholikiem, który wciąż urządza awantury. Mama myje podłogi w fabryce. Robi wszystko dla swej córki, by ta mogła żyć inaczej. W czasie kolejnej awantury Zoja w obronie matki uderza ojca. Śmiertelnie. Matka bierze winę na siebie i zostaje skazana. Dziewczyna, jako córka morderczyni, staje się obiektem prześladowań społeczności. Odmawia się jej nawet medalu za celujące oceny w nauce i znakomicie zdaną maturę. Zdesperowana Zoja za łapówkę zmienia imię na Regina i ucieka do Moskwy. Tam poznaje Augustę, profesora konserwatorium, niezwykle kulturalną, miłą starszą panią i jej wnuka przystojnego, miłego Wołodię - brzmi opis serialu "Czerwona królowa" zamieszczony na stronie VOD.

RadioZET.pl