Zamknij

"Cztery wesela i pogrzeb" to nowa serialowa komedia romantyczna HBO. Będzie hit?

27.11.2020 13:45
Cztery wesela i pogrzeb
fot. Materiały prasowe HBO

"Cztery wesela i pogrzeb" to jedna z najgłośniejszych premier grudnia stacji HBO. Serial nawiązuje do popularnej komedii romantycznej z lat 90. Na platformę HBO GO jednego dnia trafią wszystkie odcinki. Kiedy premiera?

"Cztery wesela i pogrzeb" to nowa serialowa komedia romantyczna HBO. Produkcja składa się z dziesięciu odcinków - warto wspomnieć, że cały sezon zostanie dodany na HBO GO jednego dnia. Wiele wskazuje na to, że będzie to jeden z największych hitów HBO w nadchodzących tygodniach. "Cztery wesela i pogrzeb" reprezentują popularny gatunek, jakim są komedie romantyczne, a do tego nawiązują do klasyka filmowego z lat 90. Kiedy premiera i kogo zobaczymy w serialu? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: HBO i HBO GO na grudzień 2020. Lista premier filmów i seriali na platformie 

"Cztery wesela i pogrzeb" to nowa serialowa komedia romantyczna HBO

"Cztery wesela i pogrzeb" to nowa serialowa komedia romantyczna HBO. Serial trafi w całości na platformę HBO GO już w grudniu. Na długo przed premierą mówiło się o tym, że może to być jeden z największych przebojów platformy. Jest to historia przyjaciół z Ameryki, którzy po kilku latach rozłąki spotykają się na weselu w Londynie. Nie spodziewają się, że to wydarzenie zmieni ich życie. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

W serialu w roli głównej występuje Nathalie Emmanuel ("Gra o tron"), Nikesh Patel ("Artemis Fowl"), John Reynolds ("Stranger Things"), Rebecca Rittenhouse ("Pewnego razu... w Hollywood"), Brandon Mychal Smith ("Najbardziej znienawidzona kobieta Ameryki"), a także Andie MacDowell ("Seks, kłamstwa i kasety wideo").

"Cztery wesela i pogrzeb". Kiedy premiera na HBO?

Serial "Cztery wesela i pogrzeb" trafi 1 grudnia na HBO GO. Zapowiedziano, że tego dnia zostanie dodany cały sezon, który składa się z 10 odcinków.

Zobacz także: James Bond już niedługo na HBO GO. Które filmy pojawią się na platformie? 

RadioZET.pl/HBO Polska