Zamknij

"Świat według Kiepskich" bez Boczka. Kto zastąpi Dariusza Gnatowskiego?

06.11.2020 11:31
Dariusz Gnatowski
fot. TOMASZ ZUKOWSKI/East News

Po śmierci Dariusza Gnatowskiego wiele osób nie wyobraża sobie "Świata według Kiepskich" bez postaci Arnolda Boczka. Tymczasem, jak donoszą media, produkcja serialu rozważa wprowadzenie nowego bohatera. Rozważa się trzech aktorskich kandydatów.

Dariusz Gnatowski zmarł 20 października 2020 roku, śmierć uwielbianego przez widzów aktora była ogromnym ciosem dla jego bliskich, ale także wielbicieli i przyjaciół oraz przyjaciółek ze środowiska artystycznego. Nie ma wątpliwości, że największą popularność Gnatowskiemu przyniosła rola w jednym z najpopularniejszych krajowych seriali komediowych "Świat według Kiepskich". Wcielał się w nim w jednego z głównych bohaterów, Arnolda Boczka, który niezmiennie rozśmieszał rzesze widzów.

Nie jest tajemnicą, że Gnatowski obok Andrzeja Grabowskiego i Ryszarda Kotysa był jednym z filarów serialu, wielu widzów wręcz nie wyobraża sobie kolejnych odcinków "Kiepskich" bez postaci Arnolda Boczka. Niejeden raz jednak scenarzyści przeróżnych formatów decydowali się na oryginalne rozwiązania. Jak informuje "Super Express", także producenci "Kiepskich" myślą o zastąpieniu zmarłego Dariusza Gnatowskiego.

ZOBACZ TAKŻE:  Pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. Aktora pożegna tylko kilka osób?

Dariusz Gnatowski zastąpiony innym aktorem. "Świat według Kiepskich" bez Arnolda Boczka?

Jak informuje "Super Express", producenci "Świata według Kiepskich" rozważają wprowadzenie do serialu nowej postaci, która zamieszka przy ulicy Ćwiartki 3/4. Oczywiste jest, że taki zabieg byłby zastąpieniem postaci, w którą wcielał się Dariusz Gnatowski. Co więcej, zdaniem dziennika pod uwagę brani są aktorzy znani z innych popularnych produkcji.

Jednym z nich ma być Cezary Żak, który doskonale radzi sobie w rolach komediowych. Widzowie pokochali go za rolę Karola Krawczyka w "Miodowych latach" oraz świetną podwójną kreację w "Ranczu". Drugim kandydatem ma być Michał Piela, świetnie znany jako policjant z popularnego " Ojca Mateusza". Mniej oczywistym kandydatem wydaje się Witold Wieliński, znany między innymi z "Pierwszej miłości" i "Śladu".

Pytanie, co na taką "zamianę" fani "Świata według Kiepskich". Bohater grany przez Dariusza Gnatowskiego na tyle zapadł widzom w pamięć, że nowa twarz może zostać przyjęta dosyć chłodno.