Zamknij

Dark: kim są aktorzy, którzy wcielają się w bohaterów serialu Netflixa?

26.06.2020 12:57
Plakat promujący 3.sezon serialu "Dark"
fot. Instagram/@lisa.vicari

"Dark" zakończy się na 3. sezonie. Finałowe odcinki trafią na Netflixa w sobotę, 27 czerwca 2020 roku. Kim są aktorzy powiązani z produkcją? Sprawdziliśmy, czym się jeszcze zajmują.

Dark: kim są bohaterowie niemieckiego serialu Netflixa prywatnie? Serial "Dark" miał premierę w 2017 roku. Twórcy uznali, że historia zamknie się w trzech sezonach. Nikt nie spodziewał się, że ta niemiecka produkcja podbije świat. "Dark" to serial mroczny, zbudowany na zawiłych wątkach, przepełniony tajemnicą. W finałowym sezonie, którego premiera odbędzie się 27 czerwca 2020 roku, poznamy odpowiedzi na postawione pytania.

A kim są aktorzy, którzy wcielają się w serialowych bohaterów? Sprawdziliśmy, jak wyglądają prywatnie i czym się zajmują.

Zobacz także:  D ark: 5 ciekawostek o niemieckim serialu Netflixa. Co warto wiedzieć? 

Dark: kim są bohaterowie niemieckiego serialu Netflixa prywatnie?

"Dark" to serial, w którym można zobaczyć wielu bohaterów. Wynika to między innymi z tego, że ukazano kilka przestrzeni czasowych. Kim są aktorzy związani z produkcją? W głównego bohatera, czyli Jonasa, wciela się Louis Hofmann. Aktor ma 23 lata i sporo ról na swoim koncie. Co ciekawe, pierwszą dużą rolę otrzymał w serialu "Tom Sawyer" z 2011 roku. Występował także w takich produkcjach jak "Biały kruk", "Czerwona jaskółka" czy "Mężczyzna prawie idealny". Niemieccy krytycy widzą w nim nadzieję kina. 

Natomiast Lisa Vicari to serialowa Martha. Aktorka ma również 23 lata i kilka filmów i seriali na swoim koncie. Co ciekawe, "Dark" nie jest jedyną produkcją Netflixa, w której wzięła udział. Vicari można jeszcze zobaczyć w filmie "Isi i Ossi", jest on także dostępny na Netflixie.

Gina Stiebitz wciela się w córkę Dopplerów. Prywatnie aktorka ma 23 lata i niewiele ról na swoim koncie. Zagrała jednak w filmie "Łono" z 2011 roku z Evą Green i Mattem Smithem. 

Ciekawą postacią zdecydowanie jest Carlotta von Falkenhayn. Ta zaledwie trzynastoletnia aktorka gra w serialu "Dark" Elisabeth Doppler. Mimo młodego wieku Carlotta może się pochwalić wieloma rolami. Mowa o takich produkcjach jak "Pachnidło", "Dziewczyna w sieci pająka" czy "Milczący krzyk"

Jeśli chodzi o aktorów wcielających się w starszych bohaterów, to ogromną rozpoznawalnością cieszy się Karoline Eichhorn. Aktorka wciela się w Charlotte Doppler i jest jedną z ważniejszych postaci w serialu. Eichhorn ma 54 lata i wiele ról na swoim koncie, m.in. w "Ciszy", "Nowym życiu Mai" czy "Trójkącie Bermudzkim na Morzu Północnym".

Jednak najbardziej rozpoznawanym aktorem jest Oliver Masucci, czyli dorosły Urlich. Aktor ma obecnie 51 lat. Zagrał w takich produkcjach jak: "On wrócił" (dostępne na Netflixie", "Pańskie czasy" czy "Życiowy gracz".

Ostatni sezon serialu "Dark" pojawi się na Netflixie w sobotę, 27 czerwca 2020 roku.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  Stranger Things 4: serialowy Hopper zdradza, co się wydarzy w serialu Netflixa 

RadioZET.pl