Zamknij

Dark: pojawiła się zapowiedź 3. sezonu serialu Netflixa i data jego premiery

19.06.2020 12:00
Dark pojawił się 3. sezon serialu Netflixa
fot. Instagram/@darknetflix

"Dark" to niemiecki serial Netflixa, który spodobał się widzom na całym świecie. 3. sezon będzie tym ostatnim. Pojawiła się pierwsza zapowiedź i data premiery serialu "Dark". Poniżej zdradzamy szczegóły.

Dark: pojawiła się zapowiedź 3. sezonu serialu Netflixa i data jego premiery. To już pewne, że będzie to ostatnia część popularnego niemieckiego serialu. Przypominamy, że pierwszy sezon serialu "Dark" miał premierę w 2017 roku i okazał się międzynarodowym sukcesem. To wciągająca, nieco mroczna i przede wszystkim trzymająca w napięciu historia.

Kiedy pojawi się 3. sezon serialu "Dark"? Czego można się po nim spodziewać? Podajemy zwiastun finałowego sezonu "Dark" i szczegóły dotyczące jego emisji.

Zobacz także: Netflix dla dorosłych. W tych serialach nie brakuje pikantnych scen i wulgaryzmów [TOP 5] 

Dark: zwiastun 3. sezonu serialu Netflixa i data premiery

Serial "Dark" był pierwszym niemieckojęzycznym serialem Netflixa i z marszu stał się wielkim hitem. Warto wspomnieć o tym, że portal Rotten Tomatoes określił go mianem najlepszego serialu Netflixa

"Dark" przedstawia historię zaginionych dzieci i ich podwójne życie. To także opowieść o członkach czterech rodzin, których losy są powiązane wydarzeniami sprzed ponad trzydziestu lat.

3. sezon serialu będzie tym ostatnim, dlatego najprawdopodobniej rozwiążą się wszystkie ważne wątki. Ostatnia seria zapowiada się mrocznie. Premiera jest zaplanowana na 27 czerwca 2020 roku.

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun 3. sezonu serialu "Dark".

Zobacz także: Zawsze warto: lubiany przez widzów serial Polsatu zakończy się na 2. sezonie? 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/RO