Zamknij

Dark: serial Netflixa został nakręcony przed kwarantanną. Kiedy premiera?

Roksana Orlicka
26.03.2020 15:50
Dark serial Netflixa pojawi się na platformie zgodnie z planem
fot. Instagram/@darknetflix

"Dark" to niemiecki serial Netflixa, który zyskał popularność na całym świecie. Historia zakończy się na 3. sezonie, jego premiera odbędzie się zgodnie z planem. Prace na planie filmowym zakończyły się przed wprowadzeniem kwarantanny z powodu pandemii koronawirusa.

Dark: serial Netflixa pojawi się na platformie zgodnie z planem. Dobra wiadomość dla wszystkich fanów niemieckiej produkcji. Twórcy serialu "Dark" zakończyli prace na planie filmowym przed wprowadzeniem kwarantanny, dzięki czemu "Dark" trafi na Netflixa w wyznaczonym terminie. 

Zobacz także:  Netflix: pojawił się ranking TOP 10 produkcji na platformie. Co oglądać?

Dark: serial Netflixa pojawi się na platformie zgodnie z planem

"Dark" to niemiecki serial, który zyskał popularność na całym świecie. Okazuje, że ekipa serialu zdążyła nakręcić cały 3. sezon i koronawirus nie pokrzyżował im planów. Co więcej, na finiszu są ostatnie prace montażowe. Warto wspomnieć, że będzie to ostatni sezon serialu, tym bardziej fani nie mogą się doczekać jego premiery.

Serial "Dark" ma się pojawić na platformie już niedługo. Netflix nie ujawnił jeszcze konkretnej daty. Warto wykorzystać moment oczekiwania na przypomnienie sobie wątków w poprzednich dwóch sezonach. Fabuła "Dark" była nieco zagmatwana przez to, że rozgrywa się na przełomie kilkunastu lat.

Zobacz także:  The Walking Dead: finał 10. sezonu przesunięty na późniejszy termin

 

RadioZET.plRO