Zamknij

"Dexter": Michael C. Hall zdradził datę premiery 9. sezonu. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?

28.06.2021 15:30
"Dexter": Michael C. Hall zdradził datę premiery 9. sezonu. Kiedy zobaczymy nowe odcinki?
fot. EAST NEWS/ALBUM

"Dexter" powróci po latach z jeszcze jednym sezonem, a my właśnie poznaliśmy dokładną datę premiery. Kiedy nowe odcinki ujrzą światło dzienne?

"Dexter" to popularny serial o "dobrym seryjnym mordercy", który zakończył się w 2013 roku. Niestety, finał produkcji nie usatysfakcjonował widzów, zatem twórcy postanowili dać "Dexterowi" jeszcze jedną szansę. Serial powróci z 9. sezonem, a odtwórca głównej roli zdradził datę debiutu.

Zobacz także

"Dexter" 9. sezon - kiedy premiera?

Michael C. Hall udzielił ostatnio wywiadu dla Times Radio, w którym zdradził amerykańską datę premiery 9. sezonu "Dextera". Zgodnie z informacjami ujawnionymi przez aktora, do końca zdjęć zostało jeszcze pięć tygodni, a "Dexter" powróci na ekrany 7 listopada 2021 roku

Zostało nam około pięciu tygodni do końca [zdjęć - przyp. red.] i myślę, że cała praca na planie zajmie nam pięć miesięcy. To tak jakbyśmy kręcili 10-godzinny film. Będzie 10 odcinków, a premiera będzie miała miejsce - przynajmniej w Stanach na Showtime - 7 listopada.

Michael C. Hall

Co z polską datą premiery? O tej na obecną chwilę nie wiemy niestety nic. W nowych odcinkach "Dextera" zobaczymy, jak tytułowy bohater wiedzie sielankowe życie pod zmienioną tożsamością. Przyjdzie mu jednak stanąć do walki z przywódcą lokalnej społeczności, który funkcjonuje jako nieoficjalny burmistrz. W roli głównej powróci Michael C. Hall, a w pozostałych rolach wystąpili Clancy Brown, Julia Jones, Alano Miller, Jamie Chung, Johnny Sequoyah oraz Jack Alcott.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Digitalspy.com