Zamknij

"Dexter: New Blood" - zobacz, jak zmienił się syn głównego bohatera serialu [ZDJĘCIE]

26.08.2021 09:31
Dexter - MICHAEL C. HALL. - kadr z serialu
fot. SHOWTIME / Album/EAST NEWS

Twórcy serialu "Dexter: New Blood" zaprezentowali nowy kadr z nadchodzącej produkcji. Widzimy na nim dorosłego syna głównego bohatera. Jak zmienił się Harrison?

W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie, przedstawiające Jacka Alcotta w roli Harrisona Morgana z serialu "Dexter: New Blood". Jak zmienił się syn dobrego seryjnego mordercy?

"Dexter: New Blood" - syn Dextera na pierwszym zdjęciu z serialu

Fani "Dextera" odliczają dni do premiery kontynuacji popularnego przed laty serialu, którego głównym bohaterem był seryjny morderca zabijający wyłącznie złe osoby. Twórcy postanowili podgrzać atmosferę, publikując w sieci fotografię, przedstawiającą syna tytułowego bohatera.

Akcja serialu "Dexter: New Blood" rozgrywa się wiele lat po zakończeniu ósmego sezonu słynnej produkcji Showtime. Ukrywający się na północy Stanów Zjednoczonych Dexter Morgan, funkcjonuje pod zmienionym nazwiskiem, starając się zapomnieć o swojej przeszłości. Ta jednak nie odpuszcza, o czym świadczy kadr z serialu, zamieszczony na oficjalnym koncie na Twitterze stacji.

Harrison, czy to ty?

Wygląda więc na to, że dorosły już Harrison odszuka swojego ojca. Nie wiadomo jednak jaką rolę syn Dextera odegra w nadchodzącej produkcji.

Harrison Morgan zadebiutował w czwartym sezonie "Dextera". Był dzieckiem tytułowego bohatera i jego żony Rity. Kobieta stała się jednak ofiarą Arthura Mitchella - seryjnego zabójcy znanego jako Trójkowy. W ósmym sezonie serialu Dexter upozorował własną śmierć, zostawiając swojego kilkuletniego syna Hannah McKay - kobiecie, z którą protagonista związał się po śmierci żony. Hannah uciekła z chłopcem do Argentyny. Jak podaje Variety, porzucenie Harrisona ma być jednym z głównych wątków serialu "Dexter: New Blood", o czym w opowiedział twórca serii - Clyde Phillips panelu na Television Critics Association. 

Nie mogłoby być nowego "Dextera" bez uwzględnienia tematu relacji ojciec - syn. Jego syn zawsze myślał, że Dexter nie żyje, a potem dowiedział się, że jednak żyje i teraz żywi do niego wielką urazę.

Zdaniem Phillipsa tytułowy bohater będzie musiał udowodnić Harrisonowi, że jest dobrym ojcem, żeby odzyskać swoje ukochane dziecko.

"Dexter: New Blood" - kiedy premiera?

W serialu oprócz Michaela C. Halla, który powróci jako Dexter Morgan, ponownie zobaczymy Jennifer Carpenter i Johna Lithgowa. Do obsady oprócz Jacka Alcotta dołączyli również Julia Jones ( "The Mandalorian"), Alano Miller ("Sylvie’s Love"), Johnny Sequoyah ("Wybrana"), oraz Clancy Brown ( "The Crown"). Showrunnerem 9. sezonu "Dextera" jest twórca oryginalnej serii Clyde Phillips. 10 nowych odcinków "Dextera" zadebiutuje na kanale Showtime już 7 listopada 2021 roku.

RadioZET.pl/Twitter/Variety