Zamknij

"Dexter": oryginalna obsada nie powróci w kontynuacji serialu. Co wiemy o fabule?

10.05.2021 11:46
"Dexter": oryginalna obsada nie powróci w kontynuacji serialu. Co wiemy o fabule?
fot. SHOWTIME / Album/EAST NEWS

"Dexter" powróci po latach, jednak bez głównych gwiazd serialu. Poza Michaelem C. Hallem nie zobaczymy nikogo z dotychczasowej obsady. Szczegóły poniżej.

"Dexter" to niezwykle popularny serial kryminalny traktujący o losach "dobrego seryjnego mordercy". Osiem lat temu pożegnaliśmy tytułowego bohatera, jednak zwieńczenie jego przygód okazało się (delikatnie rzecz ujmując) niesatysfakcjonujące. Twórcy postanowili naprawić swój błąd i wskrzesić "Dextera" na jeszcze jeden sezon. Wygląda jednak na to, że nie zobaczymy w nim wielu gwiazd serialu.

"Dexter" - kontynuacja bez oryginalnej obsady

W roli głównej powróci oczywiście Michael C. Hall, który przedstawi nam dalsze losy naszego ulubionego psychopaty. Zobaczymy jak potoczyło się życie Dextera z dala od Miami i czy poradzi sobie z nowym przeciwnikiem. Będzie nim niejaki Kurt Caldwell - były kierowca ciężarówki, który osiadł w niewielkim miasteczku i przejął kontrolę nad lokalną społecznością.

W nowego wroga Dextera wcieli się gwiazdor "Skazanych na Shawshank", Clancy Brown. Niestety, w obsadzie zabraknie znajomych twarzy, których historię poznaliśmy w poprzednich sezonach. W kontynuacji Dextera nie powróci bowiem nikt z oryginalnej obsady, z wyjątkiem odtwórcy głównej roli rzecz jasna. Te smutne wieści przekazał James Remar, który wcielał się w Harry'ego Morgana.

"Dexter" - kiedy premiera 9. sezonu?

Kontynuacja "Dextera" zadebiutuje jesienią 2021 roku. Za powstanie 9. sezonu odpowiada twórca poprzednich serii, Clyde Phillips. W obsadzie, poza Hallem i Caldwellem, znaleźli się również Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah, Jack Alcott i Michael Cyril Creighton.

9. sezon "Dextera" liczył będzie 10 odcinków i ma stanowić zwieńczenie historii, która porwała tysiące widzów na całym świecie. Stacja Showtime nie przewiduje kolejnych odsłon.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Screenrant.com