Zamknij

Dexter, sezon 9 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i gdzie oglądać?

15.10.2020 10:12
Dexter, sezon 9 - kiedy premiera nowych odcinków serialu i gdzie oglądać?
fot. SHUTTERSTOCK

Kiedy 9. sezon "Dextera"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani serialu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków produkcji. Przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy premiera 9. sezonu "Dextera" i gdzie oglądać nowy sezon serialu.

Serial "Dexter", sezon 9 - kiedy premiera nowego sezonu? Gdzie oglądać kolejne odcinki produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 9. sezon "Dextera".

Dexter, sezon 9 - kiedy premiera nowych odcinków serialu?

Dla wszystkich fanów tytułowego serialu, którzy od dawna wyczekują informacji o nowych odcinkach produkcji, mamy bardzo dobre wiadomości - wiadomo już, że powstanie 9. sezon "Dextera". W połowie października 2020 Shwotime ogłosił nowy, limitowany serial, kontynuujący wątki oryginalnej produkcji. Nowy sezon "Dextera" będzie składać się z 10 odcinków, a za sterami ponownie stanie twórca oryginału, czyli Clyde Phillips. 

„Dexter” wraca na ekrany. Serial Showtime z nowymi odcinkami

Premiera 9. sezonu "Dextera" ma odbyć się jesienią 2021 roku. Zdjęcia z kolei wystartują tej zimy. 

Dexter, nowy sezon - gdzie oglądać 9. sezon serialu?

Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, gdzie będzie można oglądać 9. sezon "Dextera" w Polsce. Jeśli tylko opublikowane zostaną takie informacje, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Dexter prowadzi podwójne życie. Za dnia jest cenionym specjalistą ds. krwi w departamencie policji, a nocą zabija złoczyńców, którzy wymykają się organom sprawiedliwości - czytamy w opisie na portal Filmweb.pl

RadioZET.pl