Zamknij

Dom z papieru 4: jak wyglądali kiedyś aktorzy popularnego serialu? [FOTO]

Roksana Orlicka
03.04.2020 11:38
Dom z papieru 4 jak kiedyś wyglądali aktorzy
fot. Instagram/@lacasadelpapel

"Dom z papieru 4" pojawił się na Netflixie. Z okazji premiery 4. sezonu popularnego serialu, sprawdziliśmy, jak wyglądali aktorzy na długo przed premierą pierwszych odcinków. 

Dom z papieru 4: jak wyglądali kiedyś aktorzy popularnego serialu? Nie tylko produkcja cieszy się dużym zainteresowaniem widzów, ale również życie aktorów, wcielających się w głównych bohaterów. Z okazji premiery 4. sezonu "Domu z papieru" sprawdziliśmy, jak kiedyś wyglądały gwiazdy serialu.

Zobacz także: Dom z papieru: 4. sezon serialu Netflixa już w kwietniu. Co się w nim wydarzy?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Dom z papieru 4: jak wyglądali aktorzy serialu w przeszłości?

Jedną z najbardziej charyzmatycznych postaci w serialu "Dom z papieru" jest Profesor, wciela się w niego Alvaro Morte. 45-letni aktor jest dobrze znany hiszpańskim widzom. Gra nie tylko w serialach, ale także w hiszpańskich filmach. Na swoim profilu na Instagramie aktor chętnie dzieli się zdjęciami z przeszłości. Trzeba przyznać, że trudno go rozpoznać!

Natomiast w zadziorną Tokio wciela się 30-letnia Ursula Corbeto. "Dom z papieru" przyniósł jej rozpoznawalność na świecie, jednak już wcześniej pojawiała się w filmach i chętnie zajmuje się także dubbingiem, m.in. jej głos usłyszymy w animacji "Klopsiki kontratakują". Poniżej można zobaczyć, jak Ursula wyglądała, gdy była młodsza.

Esther Acebo wciela się w Monicę zwaną też Stockholm. 37- letnia aktorka jest wielką fanką jogi i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Chętnie też pokazuje swoje zdjęcia z przeszłości. W prostych włosach trudno ją rozpoznać.

Itziar Ituño wciela się w Raquel później zwaną Lizboną. Pracę w aktorstwie zaczęła 20 lat temu i od tego czasu regularnie pojawia się na ekranie. Prywatnie Itziar dużo podróżuje. Ostatnio aktorka wyznała, że jej test na obecność koronawirusa wyszedł pozytywnie. Powoli wraca do zdrowia. A jak wyglądała w przeszłości?

Miguel Harran, czyli serialowy Rio, ma dopiero 24 lata, jednak jego kariera nabrała tempa po premierze serialu "Dom z papieru". Wcześniej wystąpił w kilku hiszpańskich produkcjach. A jak wyglądał, gdy był młodszy?

Jamie Lorence, serialowy Denver, świetnie sobie radził przed dostaniem angażu w "Domu z papieru". Aktor ma zaledwie 29 lat i kilka głośnych ról na swoim koncie. A jak wyglądał, gdy był młodszy?

Serialowa Nairobi, czyli Alba Flores, pochodzi z artystycznej rodziny. Jej rodzice są związani ze światem filmu i muzyki. Aktorka już wcześniej pojawiała się na ekranie, jednak to "Dom z papieru" przyniósł jej największą rozpoznawalność. Jak wyglądała przed pracą w serialu?

4. sezon serialu "Dom z papieru" miał premierę w piątek, 3 kwietnia 2020 roku. Wszystkie odcinki można obejrzeć na Netflixie.

Zobacz także: Locke & Key: Netflix potwierdza powstanie 2. sezonu serialu

Zagłosuj

Obejrzysz nowy sezon "Domu z papieru"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO