Zamknij

Dom z papieru: 4. sezon serialu Netflixa już w kwietniu. Co się w nim wydarzy?

Roksana Orlicka
01.04.2020 16:21
Dom z papieru 4 co się wydarzy w serialu
fot. Instagram/@lacasadepapel

"Dom z papieru 4" pojawi się w kwietniu na Netflixie. Czego możemy się spodziewać po nowej serii uwielbianej przez widzów produkcji? Sprawdzamy, co się może wydarzyć w nowym sezonie "Domu z papieru".

Dom z papieru: 4. sezon serialu Netflixa w kwietniu trafi na platformę. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów hiszpańskiej produkcji. Premiera jest zapowiedziana na 3 kwietnia. Czego można się spodziewać?

Zobacz także: Netflix: czy serial "Mesjasz" został anulowany przez protesty katolików?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Dom z papieru: 4. sezon w kwietniu na Netflixie. Czego się spodziewać?

"Dom z papieru" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Hiszpański serial zdobył popularność na całym świecie, dlatego tak wielkie emocje towarzyszą premierze nowego sezonu. Wiadomo już, że w obsadzie zobaczymy wszystkich lubianych bohaterów, ale pojawią się także nowe postacie.

Dowiemy się, co się wydarzy w życiu Lizbony. W końcu Profesor jest przekonany, że ona nie żyje. Czy Nairobi wróci do zdrowia? Oraz jak potoczy się napad na bank, który wymknął się spod kontroli? To prawdopodobnie wątki, których rozwiązanie zostanie przedstawione w najnowszych odcinkach.

Można liczyć także na wyjaśnienie wątków z poprzednich sezonów. Wszystko wskazuje na to, że sielanka się skończyła i zaczęła się walka o przetrwanie. Poniżej można zobaczyć zwiastun "Domu z papieru 4":

Przypominamy, że serial pojawi się na Netflixie w piątek, 3 kwietnia 2020 roku

Zobacz także:  Dom z papieru 4: jak wyglądali kiedyś aktorzy popularnego serialu? [FOTO]

Zagłosuj

Obejrzysz nowy "Dom z papieru"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO