Zamknij

Gwiazdy "Domu z papieru" w Polsce! Kiedy będzie się można z nimi spotkać?

18.06.2021 14:00
Dom z papieru - Úrsula Corberó - kadr z serialu Netflix
fot. Netflix/materiały prasowe

Podczas Arena Festival Film & Music 2021 w Ostródzie będzie można spotkać się z aktorami hitu Netflix "Dom z papieru". Które gwiazdy serialu zawitają do Polski?

Fani "Domu z papieru" będą zadowoleni. Organizatorzy Arena Festival Film & Music 2021 w Ostródzie poinformowali, że w tym roku motywem przewodnim jednego z dni imprezy jest hit platformy Netflix. Nie tylko będzie można posłuchać muzyki na żywo z serialu, ale również spotkać się z gwiazdami hiszpańskiej produkcji o współczesnych Robin Hoodach. 

"Dom z papieru" - aktorzy z serialu Netflix przyjadą do Polski

Serial "Dom z papieru" stał się międzynarodowym hitem. Trzymająca w napięciu opowieść o grupie przestępców w maskach Salvadora Dalego, którzy postanawiają okraść Bank Hiszpanii to jedna z najpopularniejszych europejskich produkcji stworzonych przez platformę Netflix.

Na stronie na Facebooku Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej imienia Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie pojawiła się oficjalna informacja na temat Arena Festival Film & Music 2021. Organizatorzy imprezy zapowiedzieli, że wśród gości specjalnych pojawią się aktorzy z "Domu z papieru".

W rozmowie z  Polsat News profesor Piotr Sułkowski, który jest dyrektorem naczelnym i artystycznym Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w Olsztynie poinformował, że podczas festiwalu uczestnicy będą mieli okazję spotkać się z być może więcej niż jednym aktorem z popularnego hiszpańskiego serialu. Nie zdradzono jednak, które gwiazdy "Domu z papieru" odwiedzą Polskę. Organizatorzy chcą zatrzymać ten aspekt w niedopowiedzeniu. Fani produkcji czekający na 5. sezon serialu, będą mieli więc okazję zobaczyć swoich ulubionych aktorów, przed nadchodzą premierą "Domu z papieru". I to na żywo.

Arena Festival Film & Music 2021 - kiedy odbędzie się impreza?

Festiwal potrwa dwa dni -  2 i 3 lipca 2021 roku. Odbędzie się w Amfiteatrze w Ostródzie. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli posłuchać na żywo na żywo utworów z musicali, filmów i broadwayowskich produkcji scenicznych. Wśród gwiazd estrady znajdą się Anna Sztejner, Paulina Janczak, Agnieszka Tylutki, Wojciech Daniel, Beata Olga Kowalska, Karol Drozd i Tomasz Bacajewski. Aktory z "Domu z papieru" pojawią się w Ostródzie 3 lipca. Wraz z nimi na scenie wystąpi hiszpańska wokalistka Cecilia Krull. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Facebook/Polsat News