Zamknij
Dom z papieru - kadr z serialu
17 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix

„Dom z papieru“ zamyka swoje drzwi. W piątek 3 grudnia Netflix wyemituje ostatnich pięć odcinków swojego hitowego serialu. W ramach podziękowania fanom i aktorom, wypuszczono serię posterów z każdą z postaci serialu. Która jest Waszą ulubioną?

Dom z papieru” (org. „La Casa de Papel”) właśnie dobiega końca. W piątek 3 grudnia udostępniono ostatnie odcinki serialu, który był jednym z największych hitów platformy streamingowej Netflix. W ramach uczczenia tego wydarzenia, platforma udostępniła też serię plakatów, poświęconych każdemu z bohaterów.

„Dom z papieru” – galeria postaci

Na górze tego newsa znajduje się galeria ze specjalnymi plakatami, przedstawiającymi wszystkie najważniejsze postaci serialu w ramach celebracji finałowego sezonu.

„Dom z papieru” – twórcy i obsada

Alex Pina, czyli pomysłodawca, scenarzysta i showrunner „Domu z papieru”, a także takich seriali jak „Uwięzione” czy „Sky Rojo”, stoi na czele finałowych odcinków swojego flagowego hitu. Na ekranie zobaczymy zaś główne gwiazdy produkcji, na czele z takimi aktorami i aktorkami jak: Ursula Corbero, Alvaro Morte, Itziar Ituno, Pedro Alonso czy Alba Flores oraz wieloma innymi.

„Dom z papieru” – gdzie oglądać?

Serial dostępny jest na platformie streamingowej Netflix. Teraz już w całej, pięciosezonowej okazałości.

Czytaj także:  "Hawkeye": Piotr Adamczyk mówi po rosyjsku? Kolejna wpadka w serialu Marvela

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/Facebook