Zamknij

"Dom z papieru": internauci nie są zachwyceni nowymi odcinkami. Sugerują twórcom, co powinni zmienić

23.09.2021 14:40
Dom z papieru
fot. Tamara Arranz/Netflix

"Dom z papieru" to jeden z najpopularniejszych seriali w historii Netflixa. Fani serialu nie są jednak zadowoleni z nowych odcinków, dlatego sugerują twórcom, co powinni zmienić przed wielkim finałem.

"Dom z papieru": internauci nie są zachwyceni nowymi odcinkami. Sugerują twórcom, co powinni zmienić. Fani hiszpańskiego serialu obawiają się, że scenarzyści "Domu z papieru" zepsują zakończenie ich ulubionego serialu. Z tego powodu wystosowali odpowiedni apel.

Zobacz także:  Filmy i seriale na Netflix, które trzeba obecnie zobaczyć. Te tytuły są najpopularniejsze [TOP 10]

"Dom z papieru": internauci nie są zachwyceni nowymi odcinkami. Sugerują twórcom, co powinni zmienić

"Dom z papieru" jest jednym z największych fenomenów Netflixa. Jeszcze w tym roku widzowie zobaczą ostatni sezon tej opowieści. Niestety, fani serialu nie są zachwyceni tym, jak potoczyły się wątki w pierwszej części ostatniego sezonu serialu. Z tego też powodu postanowili zwrócić się do twórców serialu.

Na stronie na Facebooku "Dom z papieru" zapytano internatów o ich wrażenia. Okazuje się, że niektórzy mieli poważne zarzuty. Jednym nie podobało się zbyt dużo wstawek z przeszłości, inni uważali, że serial już dawno przekroczył wszelkie granice absurdu, między innymi jeśli chodzi o wykorzystywanie przez bohaterów amunicji. Tutaj pojawiają się sugestię, by twórcy "Domu z papieru" skonsultowali się w tej sprawie z osobami, które się na tym znają.

Za dużo strzelania, za dużo krwi, za dużo mięsa, za dużo wybuchów. Trochę rozczarowana

można przeczytać na Facebooku

"Dom z papieru": kiedy premiera 2. części 5. sezonu?

2. część 5. sezonu serialu "Dom z papieru" będzie miała premierę 3 grudnia 2021 roku.

Zobacz takżeNetflix: „Książęta“ wznowieni na 2. sezon. Co już wiemy o nowych odcinkach serialu? [WIDEO]

RadioZET.pl/