Zamknij

„Dom z papieru“: materiał z planu zapowiada emocje finałowych odcinków [WIDEO]

17.11.2021 15:24
Dom z papieru - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Dom z papieru“ dobiega końca. W ramach promocji finałowych odcinków Netflix zaprezentował specjalny materiał zza kulis. Co zdradza nam o ostatnich odcinkach hitu giganta VOD?

Dom z papieru” (org. „La Casa De Papel”) to jeden z największych hitów platformy streamingowej  Netflix. Serial opowiadający o grupie przyjaciół, którzy napadają na Mennicą Państwową, a potem na Bank Hiszpanii, od samego początku przyciągał publiczność na całym świecie. Teraz, po pięciu sezonach, historia grupy „Dalistów” (od charakterystycznych masek z podobizną Daliego) dobiega końca. Właśnie zaprezentowano nowy materiał zza kulis.

„Dom z papieru”, sezon 5B – materiał zza kulis

Krótkie wideo pojawiło się właśnie w mediach społecznościowych serwisu Netflix. W materiale aktorzy opowiadają o swoich doświadczeniach z pracy nad ostatnim sezonem. Jakie emocje nas czekają? Sprawdźcie sami, oglądając krótkie wywiady:

„Dom z papieru”, sezon 5B – twórcy i obsada

Alex Pina, czyli pomysłodawca, scenarzysta i showrunner „Domu z papieru”, a także takich seriali jak „Uwięzione” czy „Sky Rojo”, stoi na czele finałowych odcinków swojego flagowego hitu. Na ekranie zobaczymy zaś główne gwiazdy produkcji, na czele z takimi aktorami i aktorkami jak: Ursula Corbero, Alvaro Morte, Itziar Ituno, Pedro Alonso czy Alba Flores oraz wieloma innymi.

„Dom z papieru”, sezon 5B – kiedy premiera?

Premiera ostatnich pięciu odcinków serialu zapowiedziana jest na 3 grudnia.

Czytaj także:  Kuba Rozrpuwacz grasuje w dzisiejszym Oslo? Zwiastun 2. sezonu hitu HBO „Przybysze“ [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix