Zamknij

„Dom z papieru“, sezon 5 – oficjalny zwiastun nowych odcinków hitu Netflixa [WIDEO]

02.08.2021 16:21
Dom z papieru - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Dom z papieru“ powraca. W sieci zadebiutował właśnie świeżutki zwiastun 5. sezonu serialu. Co mówi nam o nowych odcinkach? I kiedy premiera?

Dom z papieru“ wraca na Netflix. Platforma opublikowała właśnie nowy zwiastun 5. sezonu hitowej produkcji. Czego dowiadujemy się z niej o nowych odcinkach? Przekonajcie się sami.

Nowe odcinki serialu będą bezpośrednią kontynuacją poprzednich dwóch sezonów hitu Netflixa. Po 100 godzinach spędzonych w zamknięciu w Banku Hiszpanii, grupa Profesora zmierzy się z największym wrogiem na swojej drodze – przedstawicielami wojska. W jaki sposób bohaterom uda się wykaraskać z nowej zasadzki? W końcu Sierra schwytała Profesora, więc mężczyzna - po raz pierwszy w życiu - nie ma gotowego planu ucieczki.

„Dom z papieru”: sezon 5 – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie nowy zwiastun hitu Netflixa. Pełny materiał promocyjny 5. sezonu prezentuje się następująco:

„Dom z papieru”: sezon 5 – obsada i ekipa

Za sterami nowych odcinków po raz kolejny stoi Alex Pina, główny twórca serialu. Na ekranie po raz kolejny zobaczymy największe gwiazdy, czyli: Alvaro Morte, Ursula Corbero, Itziar Ituno, Pedro Alonso, Paco Tous, Alba Flores, Miguel Herran.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dom z papieru”: sezon 5 – kiedy premiera?

Nowe odcinki serialu trafią na platformę Netflix już w piątek 3 września. 5. sezon podzielony został na dwie odsłony. Ostatnia część 5. sezonu i zarazem całego serialu zadebiutuje natomiast 3 grudnia 2021.

Czytaj także : Saginaw Grant nie żyje. Aktor, znany z „Breaking Bad“ i „Jeźdźca znikąd“ zmarł w wieku 85 lat

RadioZET.pl