Zamknij

"Doogie Kamealoha": Kultowa melodia w zapowiedzi nowej wersji serialu o nastoletnim lekarzu [WIDEO]

04.08.2021 15:15
Doogie Howser nowa wersja
fot. materiały prasowe Disney

"Doogie Kamealoha" to reboot słynnego serialu z przełomu lat 80. i 90., w którym Neil Patrick Harris wcielał się w nastoletniego lekarza medycyny. Produkcja z 2021 roku przedstawi zupełnie nową wersję historii, jednak pewne rzeczy pozostaną niezmienne.

"Doogie Kamealoha" nadchodzi! W nowej wersji nastoletniego lekarza z Los Angeles zastąpi nastoletnia lekarka z Hawajów, a miejsce Neila Patricka Harrisa zajmie Peyton Elizabeth Lee. Choć zmieniły się czasy, obsada, płeć oraz pochodzenie głównej postaci - jedno pozostało niezmienne. W pierwszej zapowiedzi wideo "Doogie Kamealohy" możemy usłyszeć kultową melodię z serialu "Doogie Howser, lekarz medycyny". Jeśli na dźwięk słów "Doogie Howser" nie usłyszeliście w głowie charakterystycznych nut, które rozbrzmiewały na początku każdego odcinka tego wyjątkowego, medycznego serialu, zaraz Wam je przypomnimy. I to niejednokrotnie! 

Zobacz także

"Doogie Kamealoha": Kultowa melodia w zapowiedzi nowej wersji serialu o nastoletnim lekarzu [WIDEO]

Czołówka z serialu o cudownym chłopcu, który w wieku kilku lat rozpoczął studia medyczne w Princeton, a jako czternastolatek był już praktykującym lekarzem, przeszła do historii telewizji. Trwale zapisała się także w biografii Neila Patricka Harrisa, któremu rola w "Doogiem Howserze" przyniosła popularność na długo przed tym, zanim został Barneyem Stinsonem z "Jak poznałem waszą matkę". Gwiazdor podczas swoich licznych występów w serialach i na scenie niejednokrotnie nawiązywał do młodocianego lekarza, w którego wcielał się mając 15 lat, a nawet sam wykonał słynne intro z "Doogiego Howsera", gdy pełnił rolę gospodarza jednego z odcinków "Saturday Night Live".

Zapowiedź serialu "Doogie Kamealoha" zawiera odświeżoną wersję melodii w wykonaniu Wendy Wang i Jake'a Shimabukuro. Poza rozbudzeniem sentymentu do lat 90., wideo udostępnione przez Disney+ pozwala także przyjrzeć się głównej bohaterce. Lahela "Doogie" Kameāloha ma 16 lat, jest córką skupionej na karierze Irlandki i ciepłego Hawajczyka i - podobnie jak jej poprzednik - stara się pogodzić życie zwyczajnej nastolatki z karierą medyczną. 

Dla przypomnienia, poniżej zamieszczamy jeszcze oryginalną czołówkę "Doogiego Howsera":

"Doogie Kamealoha" - Kiedy premiera na Disney+?

"Doogie Kamealoha" zadebiutuje na platformie Disney+ już 8 września 2021 roku. Twórczynią serialu jest Kourtney Kang, co ciekawe, jedna z producentek wykonawczych "Jak poznałem waszą matkę". Serial będzie liczyć 10 odcinków. Obok Peyton Elizabeth Lee wystąpią w nim m.in. Mapuana Makia, Matthew Sato, Emma Meisel, Jason Scott Lee, Jeffrey Bowyer-Chapman, Ronny Chieng i Kathleen Rose Perkins.

RadioZET.pl/Deadline