Zamknij

Dynastia: Jak teraz wygląda Joan Collins, czyli jedna z największych gwiazd serialu?

Roksana Orlicka
23.01.2020 14:12
Jak wygląda Joan Collins z serialu Dynastia
fot. East News

"Dynastia" to kultowy amerykański serial, który był emitowany w latach 80. XX wieku. Produkcja otworzyła drzwi do kariery wielu aktorom i przyciągała przed telewizory miliony widzów. Powstało aż dziewięć sezonów przedstawiających wzloty i upadki członków rodu Carringtonów. Jak obecnie wygląda serialowa Alexis, czyli Joan Collins i czym się zajmuje?

Dynastia: Jak wygląda serialowa Alexis? Niektóre seriale zyskują status kultowych. "Dynastia" jest jednym z takich przykładów. Ostatni klaps na planie serialu padł już 30 lat temu, a mimo to widzowie z sentymentem wspominają "Dynastię" i grających tam aktorów. Przypominamy jedną z gwiazd "Dynastii" - Joan Collins, czyli serialową Alexis. Jak obecnie wygląda i czym się zajmuje?

Zobacz także: Spisek przeciwko Ameryce: Nowy serial HBO z Winoną Ryder. Kiedy premiera?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów"

Dynastia: Jak teraz wygląda Joan Collins, czyli serialowa Alexis?

Serial "Dynastia" powstawał w latach 1981-1989. Produkcja dotarła do Polski w latach 90. i była ogromnym sukcesem. Wiele osób zasiadało przed telewizorami, żeby zobaczyć, co się wydarzy w życiu rodziny Carringtonów z Alexis na czele. Serial przedstawiał losy pięknych i bogatych, był wciągający, a do tego bawił widzów. Jedną z najbarwniejszych postaci w serialu "Dynastia" była z pewnością wspomniana Alexis, w którą wcielała się Joan Collins.

Alexis była piękna, niezależna i pewna siebie. Czym obecnie zajmuje się aktorka, która się w nią wcielała? Joan Collins ma 86 lat i wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. Można jej pozazdrościć formy oraz urody. Collins zdecydowanie nie ogranicza wiek. 

Aktorka zagrała łącznie w 80 filmach, a ostatnie produkcje z jej udziałem ukazały się w 2017 roku. A jak obecnie wygląda Joan Collins? Trzeba przyznać, że wciąż jest prawdziwą damą. Poniżej można znaleźć aktualne zdjęcia.

Zobacz także: Quentin Tarantino nakręci swój pierwszy serial. Co już wiemy?

Zagłosuj

Oglądałeś/oglądałaś serial "Dynastia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/RO