Zamknij

"Dziedzictwo Jowisza", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie 2. sezon?

10.05.2021 15:36
Dziedzictwo Jowisza - kadr z serialu
fot. Courtesy of Netflix/ Materiały prasowe

Czy będzie 2. sezon serialu "Dziedzictwo Jowisza" na Netflixie? Serial jest hitem i wiele osób już teraz zastanawia się, czy produkcja doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Dziedzictwo Jowisza" pojawi się na Netflixie, można znaleźć poniżej.

"Dziedzictwo Jowisza" na  Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon serialu "Dziedzictwo Jowisza"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Niewinny", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie 2. sezon? [DATA]

"Dziedzictwo Jowisza", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixie?

"Dziedzictwo Jowisza" to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali. Miał premierę 7 maja 2021 roku. Produkcja podstawia historię superbohaterów, którzy chcą przejść na emeryturę i przekazać pałeczkę swoim dzieciom. Młodzi herosi szybko się przekonują, że nie jest to łatwe zadanie. Fabuła "Dziedzictwa Jowisza" jest oparta na komiksach Marka Millara i Franka Quitely'ego. 

W serialu "Dziedzictwo Jowisza" występują: Josh Duhamel, Leslie Bibb, Ben Daniels, Elena Kampouris, Andrew Horton, Mike Wade, Matt Lanter oraz Ian Quinlan.

1. sezon serialu "Dziedzictwo Jowisza" składa się z 8. epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Niestety - nie mamy dobrej wiadomości.

"Dziedzictwo Jowisza", sezon 2: kiedy premiera? 

Netflix skasował serial Dziedzictwo Jowisza" po pierwszym sezonie. Oznacza to, że produkcja nie doczeka się kontynuacji.

Zobacz także:  "Cień i kość", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

RadioZET.pl