Zamknij

"Dzielnica strachu": powstaje nowy polski serial z gwiazdorem "M jak miłość" w roli głównej

18.06.2021 11:41
"Dzielnica strachu": powstaje nowy polski serial z gwiazdorem "M jak miłość" w roli głównej
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ East News

PULS 2 zapowiada kryminał, jakiego w Polsce jeszcze nie było! Poznaliśmy pierwsze szczegóły związane z serialem "Dzielnica strachu". W obsadzie gwiazdor "M jak miłość"!

"Dzielnica strachu" to nadchodzący polski serial kryminalny, w którym śledzić będziemy działania dzielnicowych w niezwykle szemranym miejscu. Ogłoszono datę premiery oraz obsadę produkcji, w której znalazł się między innymi Andrzej Młynarczyk - gwiazdor "M jak miłość".

Zobacz także

"Dzielnica strachu" - Andrzej Młynarczyk w nowym serialu kryminalnym

Jak podaje serwis Telemagazyn.pl, tytułową dzielnicą strachu będzie fikcyjny Gorczak. W trakcie czterdziestu odcinków serialu przyjdzie nam śledzić poczynania dzielnicowych, którzy walczą z przestępczością, rozwiązują zagadki kryminalne, a przy okazji przeżywają osobiste rozterki

Głównymi bohaterami będą dwie pary dzielnicowych: Andrzej i Agata, w których wcielą się kolejno Andrzej Młynarczyk (znany z roli Tomka z "M jak miłość") i Agata Załęcka, oraz Karolina i Rafał (w tych rolach Maja Wachowska i Maciej Kosmala).

Zobacz także

W serialu wystąpią również Grażyna Strachota i Filip Gurłacz jako "La Mamma" i jej syn "Hrabia", którzy trzęsą niesławnym Gorczakiem. Dokładna data premiery nie jest obecnie znana. Wiemy jedynie, że emisja "Dzielnicy strachu" rozpocznie się jesienią o godzinie 20:00 na antenie telewizji PULS 2.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl