Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 101 - STRESZCZENIE. Kleomenis chce Dimitrakisa na utrzymanka [23.11]

22.11.2021 13:20
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 101. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 101 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 101. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 101 – STRESZCZENIE

Streszczenie 101. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Doukas proponuje Vassouli zapłatę za jej milczenie. Przekonuje ją też, że znajdzie dla niej mieszkanie, w którym będzie bezpieczna. Kobieta decyduje się jednak zawierzyć Meletisowi i wyjechać z nim z miasteczka. W trakcie podróży, Meletis zostaje jednak zatrzymany przez Proussalisa, Kiriakosa i Panagiotisa. Odmawia otworzenia ciężarówki, w której kryje się kobieta.

Tymczasem profesor Theotokis wzbrania się przed przekazaniem Nikiforosowi raportu dotyczącego planów budowy strefy przemysłowej. Obawia się reakcji Doukasa i tego, jak zareaguje, gdyby papiery trafiły w niepowołane ręce. Mężczyzna w końcu pod groźbą wobec jego rodziny, nakazał mu nie wypuszczać dokumentów z rąk. Nikiforos znajduje jednak na to sposób – nie przekazując samych map, ujawnia jednak szokujące fakty – rzeka zostanie zatruta, połowa doliny zalana, a pola skażone.

W tym samym czasie Pinelopi zabrania Miltiadisowi oczerniać jej męża. Tymczasem Kleomenis obiecuje Dimitrakisowi, że będzie go utrzymywał. Pragnie, by mężczyzna został z nim na dłużej i nie przejmował się pieniędzmi. Nestoras robi sobie zaś zdjęcie z Thomasem i Eleni. Czy wykorzysta je do niecnych celów? 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Pierwsza miłość": Ilona Wrońska wraca do grania w serialach. W kogo się wcieli?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP