Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 102 - STRESZCZENIE. Annette odkrywa tożsamość syna [24.11]

23.11.2021 12:06
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 102. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 102 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 102. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 102 – STRESZCZENIE

Streszczenie 102. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco: 

Vassoula, dzięki pomocy Konstantisa, wyjeżdża z Diafani. Po wyjeździe dzwoni do Proussalisa, prosząc go, by nikt jej nie szukał. Potwierdza, że wyjechała z własnej woli i ma się dobrze.

Nikos i Matina odwiedzają Annette. Mają dla niej nowe informacje o jej synu. Ich matka w przebłysku świadomości przypomniała sobie bowiem nowe nazwisko mężczyzny. To Dimos Zoitos. Słysząc te słowa, kobieta uświadamia sobie, że chodzi o Meletisa, który jest zakochany w spokrewnionej ze sobą Pinelopi.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Jeff Johnson nie żyje. Bohater serialu Netflix "Król tygrysów" miał 58 lat

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP

Zobacz także