Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 103 - STRESZCZENIE. Doukas podgląda schadzkę Kleomenisa [25.11]

24.11.2021 12:52
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 103. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 103 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 103. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Dzikie pszczoły”, odcinek 103 – STRESZCZENIE

Streszczenie 103. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Kleomenis spotyka się potajemnie z Dimitrisem. Ich schadzkę bacznie obserwuje z ukrycia Doukas, który chce się w ten sposób ostatecznie przekonać czy jego zięć rzeczywiście jest oszustem i ma romans z mężczyzną.

Eleni dowiaduje się, że Theodossia i Lambros myślą o rozwodzie. W tym samym momencie Thomas postanawia się jej oświadczyć. Lambros planuje niebawem złożyć pozew. Od prawnika dowiaduje się jednak, że jedynym uznawanym przez sąd powodem rozpadu małżeństwa jest cudzołóstwo. Musiałby więc oskarżyć małżonkę o zdradę.

Tymczasem Iordanis, który wciąż nie może zapomnieć o Drosso, wypytuje o dziewczynę napotkaną panią Rizo. Kobieta próbuje go zniechęcić i spławić, ale adorator nie daje za wyganą.

Nestoras wysyła zdjęcie Thomasa do Aten w celu potwierdzenia, czy to rzeczywiście on znajduje się na liście ściganych kolaborantów. Nikirofors czyta zaś raport profesora Theotokisa. Dowiaduje się z niego jak wielkim zagrożeniem jest dla okolicy budowa fabryki. Pragnie jak najszybciej ujawnić dokumenty i poinformować opinię publiczną o procederze. Przekazuje je więc Meletisowi, gdyż ufa, że ten wie, co należy zrobić.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  W Korei Północnej ryzykują życie, by obejrzeć jeden z hitów Netflixa

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP