Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 104 - STRESZCZENIE. Pinelopi traci nadzieje na rozwód [26.11]

25.11.2021 13:34
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 104. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 104 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 104. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 104 – STRESZCZENIE

Streszczenie 104. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Dimitris w ostatniej chwili ostrzega Kleomenisa, mówiąc mu, że może być śledzony. Jest już jednak za późno, bo Doukas zdążył już nabrać podejrzeń.

Konstantis, któremu malarz nie dostarczył wystarczających dowodów, jest wściekły. Każe mężczyźnie wynosić się z miasteczka. W tej sytuacji Pinelopi traci nadzieje na rozwód. Zaczyna marzyć o ucieczce z Meletisem.

Kriakos jest zmęczony dorywczymi pracami. Chciałby znaleźć coś stałego. Pagona proponuje mu posadę w kuźni, gdyż boi się, że jeśli muzyk wyjedzie, jej mąż znów zainteresuje się Uranią. Militadis dowiaduje się natomiast, że jego syn złożył pozew o rozwód, w którym oskarża Theodossię o zdradę. Po mszy w intencji zmarłego ojca, Eleni próbuje pogodzić skłócone siostry, ale Assimina nie potrafi wybaczyć Drosso.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Planeta Singli. Osiem Historii“: rozmowa z reżyserem i gwiazdami odcinka nr 6: „Detektor” [WYWIAD]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP