Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 105 - STRESZCZENIE. Kleomenis jest gotowy szantażować Doukasa [29.11]

26.11.2021 09:08
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 105. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 105 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 105. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 105 – STRESZCZENIE

Streszczenie 105. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Pinelopi udaje się namówić Meletisa do ucieczki. Na dodatek mężczyzna obiecuje, że przygotuje plan działania. W tym samym momencie Annette postanawia lepiej poznać chłopaka. Podczas wspólnej przejażdżki do miasta wyputyje go więc o szczegóły z dzieciństwa oraz historię związaną z przybranymi rodzicami. Równocześnie ostrzega go przed Doukasem, zdradzając mu tragiczną opowieść z przeszłości. Chce, by Meletis przestał mu ślepo ufać.

Pani Drosso tymczasem namawia Drosso, by dała szansę Iordanisowi. Żywi nadzieję, że chłopak zdecyduje się na ślub i pomoże dziewczynie wychować dziecko. Kleomenis natomiast zaczyna czuć się coraz pewniej i decyduje się na szantaż Doukasa. Jest gotowy zdradzić wszystkie jego tajemnice.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Mężczyzna stracił życie z powodu udostępniania popularnego serialu Netflixa

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP