Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 106 - STRESZCZENIE. Tragiczna kłótnia Eleni i Theodossi [30.11]

29.11.2021 13:27
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 106. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 106 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 106. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 106 – STRESZCZENIE

Streszczenie 106. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Tolias, na prośbę Pagony, zatrudnia w warsztacie Kiriakosa. Doukas jest zaskoczony, że burmistrz mimo swoich trudności finansowych oraz trwającej właśnie kampanii wyborczej nie zdecydował się zrealizować czeku.

Gdy Iordanis prosi panią Rizo o pomoc w zdobyciu serca Drosso, ich rozmowę podsłuchuje Kiriakos, któRy następnie proponuje chłopakowi pomoc. Chce, aby razem zaśpiewali serenadę pod oknami dziewczyny. Iordanis się zgadza. Ich występ nie wypada jednak najlepiej. Jak zareaguje na niego Drosso?

Lambros jest tak zdeterminowany, by wziąć rozwód z Thodossią, że zamierz zmusić ją do podpisania papierów. W ramach buntu wyprowadza się i nocuje w szkole. Wściekła na jego zachowanie kobieta urządza zaś Eleni wielką awanturę. Kłótnia pań ma jednak tragiczny finał.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Hawkeye”: Piotr Adamczyk jako „Jurek z USA” dokumentuje swoją przemianę w bohatera Marvela [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP