Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 107 - STRESZCZENIE. Nestoras zaczyna podejrzewać Thomasa [01.12]

30.11.2021 03:38
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 107. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 107 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 107. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 107 – STRESZCZENIE

Streszczenie 107. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Nestoras robi się coraz bardziej podejrzliwy w obecności Thomasa. Zaczyna przypuszczać, że mężczyzna może nie być tym, za kogo się podaje. Jego wątpliwości podsyca Stratos, który jest zdania, że Thomas był kiedyś znanym z okrucieństwa współpracownikiem Gestapo.

Pinelopi namawia Meletisa do ucieczki. Pragnie, by wyjechali razem daleko od Diafani i zaczęli wspólnie nowe życie. Mówi też Kleomenisowi, że chce rozwodu. Mąż jednak zaczyna ją szantażować. Grozi, że jeśli żona go opuści, oskarży Meletisa o próbę zabójstwa Militadisa.

Doukas tymczasem dowiaduje się o spotkaniu Nikiforosa z Stamatelosem. Obawia się, że jego syn nie jest lojalny wobec niego.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Hawkeye”: Piotr Adamczyk jako „Jurek z USA” dokumentuje swoją przemianę w bohatera Marvela [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP