Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 108 - STRESZCZENIE. Eleni dochowuje sekretu Theodossi [02.12]

01.12.2021 11:04
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 108. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 108 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 108. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Zobacz także

„Dzikie pszczoły”, odcinek 108 – STRESZCZENIE

Streszczenie 108. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni kryje Theodossię. Obiecuje nikomu nie zdradzać, że to kobieta przyczyniła się do wypadku. Lambros wciąż próbuje wziąć żonę „na przeczekanie”, nocując w szkole i uparcie żądając rozwodu. Violetta, widząc w jakich warunkach sypia, proponuje mu nocleg u siebie. Sama zaś udaje się do domu Militadisa.

Nikiforos tymczasem udaje się do Aten, aby na miejscu dowiedzieć się nieco więcej o podejrzanych interesach ojca. Assimina zaś ma szansę poznać Iordanisa. W trakcie spotkania domaga się, by zostawił Drosso w spokoju, gdyż jej zdaniem kobieta nic do niego nie czuje.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Dom z papieru": Berlin otrzyma własny serial od Netflix. Kiedy premiera?

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP