Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 109 - STRESZCZENIE. Theodossia słyszy zarzut o cudzołóstwo [03.12]

02.12.2021 14:57
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 109. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 109 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 109. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 109 – STRESZCZENIE

Streszczenie 109. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Leonidas przekazuje Nikiforosowi materiały dowodowe, które udało mu się zebrać. Dowodzą one, że Doukas wręczał łapówki, dopuszczał się fałszerstw i miał układy z urzędnikami państwowymi. W tym samym czasie adwokat Theodossi odpiera oskarżenia, zarzucające kobiecie cudzołóstwo. Twierdzi, że są one bezpodstawne. Utrzymuje, że nie ma w związku z tym powodu, by legalnie rozwiązywać małżeństwo jego klientki.

Drosso wyjawia Iordanisowi, że nie może z nim być, gdyż jest w ciąży. Nestoras odwiedza natomiast Eleni i ujmuje się za Thomasem. Oznajmia, że tylko ona może go uratować. Meletis odkrywa, gdzie Doukas trzyma klucz do sejfu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  Gwiazda "Jak poznałem waszą matkę" wystapi w kolejnej produkcji Marvela

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP