Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 110 - STRESZCZENIE. Iordanis oświadcza się Drosso [06.12]

03.12.2021 14:51
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 110. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 110 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 110. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 110 – STRESZCZENIE

Streszczenie 110. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Nikiforos pragnie sprawić, że materiały dotyczące Doukasa, które otrzymał od Leonidasa, trafiły do prasy. Wysyła węc Militadisa do zaprzyjaźnionego dziennikarza. Mężczyzna  ma jednak jechać z Annette do Paryża. Pinelopi jest zrozpaczona. Namawia więc Militadisa do kradzieży pieniędzy ojca i wspólną ucieczkę.

Prawnik Eleni, po przegranej w sądzie, przygotowuje się do apelacji. Iordanis oświadcza się zaś Drosso. Obiecuje też, że zajmie się jej dzieckiem. Eleni jest świadkiem tej sytuacji. Chwilę późnie Proussalis i Tolias podsuwają kobiecie nakaz sądowy, wedle które ma jak najszybciej opuścić dom.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  „Behawiorysta“: znamy datę premiery serialu na bazie prozy Remigiusza Mroza

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP