Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 111 - STRESZCZENIE. Doukas obrabowany [07.12]

06.12.2021 12:28
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 111. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 111 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 111. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 111 – STRESZCZENIE

Streszczenie 111. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Eleni nie chce się wyprowadzać z miasteczka. Liczy, że apelacja poprawi jej sytuację i nie będzie musiała opuszczać swojego domu.

Lambros spędza noce i Violety, a Meletis wykrada pieniądze i złoto z sejfu Doukasa. Mężczyzna, orientując się, że został obrabowany, postanawia na własną rękę zidentyfikować złodzieja. Następnego dnia jednak, wraz z Pinelopi, wyruszają w drogę. Annette spotyka ich z walizkami, gdy wraca od Nestorasa. Eleni dowiaduje się o zaskakujących planach matrymonialnych Drosso. Jak zareaguje?

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Teksańska masakra piłą mechaniczną": Netflix zaprezentował zwiastun nowej wersji horroru [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP