Zamknij

"Dzikie pszczoły" - odcinek 112 - STRESZCZENIE. Doukas odnajduje Meletisa [08.12]

07.12.2021 12:03
Dzikie pszczoły - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Dzikie pszczoły” to nowa propozycja serialowa stacji TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, opowiadający o losach rodziny Stamiris. Po śmierci nestora rodu, jego trzy córki muszą poradzić sobie z burzliwymi problemami codzienności. Co wydarzy się w 112. odcinku serialu?

Dzikie pszczoły” to nowa propozycja  TVP Kobieta. Jest to grecki serial kostiumowy, przyglądający się losom trzech sióstr, które muszą nauczyć się wiązać koniec z końcem po nagłej i nieoczekiwanej śmierci ojca. Przede wszystkim – muszą stawić czoła przebiegłemu Doukasowi, który już zasadzić się na ich rodzinny majątek. Z jakimi jeszcze przeciwnościami losu będą musiały poradzić sobie bohaterki i co wydarzy się w najnowszym odcinku serialu „Dzikie pszczoły”?

„Dzikie pszczoły”, odc. 112 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym odcinku serialu "Dzikie pszczoły"?  Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 112. odcinek serialu "Dzikie pszczoły" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

„Dzikie pszczoły”, odcinek 112 – STRESZCZENIE

Streszczenie 112. odcinka serialu „Dzikie pszczoły” prezentuje się następująco:

Nikiforos i Assimina dowiadują się od Eleni o dramatycznej decyzji Drosso. Lambros, po burzliwej rozmowie z Fanourisem, zaczyna podejrzewać, że Thodossia maczała palce w tragedii, która dotknęła Eleni. Posanawia więc skonfrontować ją ze swoimi przypuszczeniami.

Doukas i Annette wyruszają na poszukiwania Meletisa i Pinelopi, którzy nieoczekiwanie wyjechali z miasteczka. Uciekinierów czeka niemiła przygoda. Szukając podwózki, zatrzymują akurat auto Doukasa. Meletis decyduje się zwrócić mu ukradzione wcześniej kosztowności. Doukas jest jednak wściekły. Annette staje jednak w obronie syna.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Dzikie pszczoły” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Dzikie pszczoły” będą emitowane na antenie stacji TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godzinie 17.50. Dotychczasowe odcinki, które wyświetlane były na antenie TVP1, dostępne są także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "Zapukaj do moich drzwi": nowy turecki serial. Gdzie można go obejrzeć? [OBSADA, FABUŁA]

Źródło: Radiozet.pl/Telemagazyn.pl/materiały prasowe TVP